Bijlage I. 4 Aan de beurt van aftreden waren Mevrouw Dijck- meester en de Heer Haitsma Muiier, die met algemene stemmen werden herkozen. Beide Bestuurs leden namen de herbenoeming aan. I. Vakschool voor Meisjes. Gedubde die |aar aa„ de schoo! werkzaam van 1 Jan.31 Dec. Mej. A. C. Simmermans, Directrice. Mej. I. M. v. d. Worp, Adj.-Directrice en lerares koken en voedingsleer. Mej. J. J. Kroeze, Mej. C. E. Kempf, Mej. Chr. Nipius, Mej. W. L. J. Tacke, Mej. W. Mulder, Mej. D. Wahl, Mej. A. Mentink, Mej. C. Memelink, Mej. A. Bogtstra, Mej Mej Mej Mej Mej C. E. Visser, A. A. Doornik, G. Ie Nobel, W. KJeiterp, D. Meijer, lerares tekenen, kunstgeschie denis, costuumkunde. lerares patroontekenen, cos- tuumnaaien. lerares idem. lerares patroontekenen, lin- nennaaien. lerares fraaie handwerken, lerares nuttige en fraaie handwerken. lerares nuttige handwerken en linnennaaien. lerares costuumnaaien, lin nennaaien. lerares huishoudkunde en wasbehandeling. lerares idem. lerares idem. lerares koken en voedingsleer, lerares idem. lerares algemeen vormend onderwijs. Bijlage I. 5 Mej. J. C. Kuiper, lerares idem. Mej. J. Klaassen, lerares kinderverzorging en opvoeding. De heer Dr. J. Blok, leraar hygiëne. De heer W. F. v. Raaij, leraar administratie. Mej. F. E. Kan, assistent huishoudster. A. v. d. Meent, concierge. Van 1 Jan.—1 April Mej. F. Kolkman, lerares Na. Mej. T. v. d. Wal, lerares Na. Van 1 Jan.4 April en 1 Oct.31 Dec. Mej. A. Kraaijenbrink, lerares Na. Mej. M. G. Wagenvoort, lerares Na. Van 1 Sept.Al December Mej. J. de Reus, lerares Na. Tijdens ziekte der Directrice, Mej. A. C. Simmer mans, werd van 1 Juni tot 31 Dec. het directoraat waargenomen door Mej. I. M. v. d. Worp. Tot de grote vacantie werd een deel van de lessen van Mej. I. M. v. d. Worp opgedragen aan Mej. KI ei terp; met ingang van 1 Sept. werd Mej. N. H a 11 i e te Zaandam voor de aanvullende lesuren be noemd. Tevens werd haar met ingang van 1 Oct. een avond-kookles opgedragen. Tijdens ziekte van Mej. C. E. Visser van 22 Jan. 18 Febr. werden hare lessen waargenomen door Mej. R. J. M. Tacke, van 30 Oct.—31 Dec. werden hare lesuren gedeeltelijk opgedragen aan Mej. N. Hal lie te Zaandam en gedeeltelijk aan Mej. C. F. Gregory te Nijmegen. Gedurende de ziekte van Mej. W. C. Mulder nam Mej. M. Leijdens hare lessen waar van 7 Mei tot

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1934 | | pagina 87