Bijlage E. 10 He, verzuim zonde, geldige reden blijk, zeer gering h"^« blijkt ni. de volgende 1,.°9 Aantal schoolvergaderingen en ouderavonden en behandelde onderwerpen. School A. 4 Schoolvergaderingen. Onderwerp Leer- middelen, overgang nieuwe spelling. uderavond. Onderwerp Overgang van School C Vt9T naar Middelbare School. chool C. 2 Schoolvergaderingen. Onderwerp Leer Bijlage E. 11 middelen aanvraag, overgang leerlingen. 1 Ouderavond. OnderwerpBestuursver kiezing, lezing met lichtbeelden om aan te toonen, dat projectie het geleerde bij de aardrijkskunde veel verduidelijkt. School D. 4 schoolvergaderingen. Onderwerp Vor deringen en bevordering der leerlingen, aanschaffing leermiddelen, e. d. School E. 4 Schoolvergaderingen. Onderwerp Leer middelen, overgang, besloten werd de nieuwe spelling in te voeren. School F. 4 schoolvergaderingen. Onderwerp Rap porten, ordemaatregelen in geval van brand, over het stillezen, de nieuwe spelling, over gang. Besloten werd om over het huiswerk op een ouderavond te spreken. 2 Ouderavonden. Onderwerp Vervolg lezing straffen en beloonen. Nederl. Jeugdherbergen. School G. 2 Schoolvergaderingen. Onderwerp Aan vrage leermiddelen, overgang leerlingen. 1 Ouderavond. OnderwerpIets van het werk van den onderwijzer. School H. 2 Schoolvergaderingen. Onderwerp Aan vrage leermiddelen, overgang leerlingen. Besloten werd met bestelling nieuwe taal boeken te wachten wegens mogelijke spel lingswijziging, evenzoo enkele andere bestel lingen, uitgesteld wegens bezuiniging. 1 Ouderavond. Onderwerp Het nut van ouderavonden. School Hoven. 3 Schoolvergaderingen. Onderwerp Bespreking schoolreisje. Aanvrage leer- Naam der School. I Ongeoorloofd Uitgedrukt in procenten van het verzuimde schooltijden School A C D E F G H Hoven Chr. School v. L.O. Oudewand v. U.L.O. Dav. Evekinkstraat Leeuweriklaan R-K. Jongensschool School voor U.L.O. Meisjesschool totaal aantal schooltijden. 2 14 65 2 19 122 15 0.002 7.11 l1/. 0.018 0.014 22 59 0.8 1.15 0.25

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1934 | | pagina 80