Bijlage D. 32 Totaal 290, verdeeld over 21 groepen is gemiddeld 14 leerlingen per groep, a, b, c, d 2 klassen gecombineerd, x verdeeld in 2 groepen. Gebouw en Vernieuwingen vonden niet plaats. Het Meubilair. gebruikelijke onderhoud wel. De verdeeling in groepen was als volgt I Bijlage D. 33 VI. Christelijk Lyceum. (Afd. H.B.S.-A., litterair-economische H.B.S. Afd. H.B.S.-B., mathematisch-physische H.B.S. en Afd. Gymnasium. Personeel. Na een langdurige ziekte overleed Ds. H. Hum mei en. Zijn lessen werden tijdens zijn ziekte en na zijn overlijden gedeeltelijk waargenomen door Ds. C. J. van Paassen en Ds. P. M. de Jong. De vacature is nog niet vervuld. De leeraar J. P. Donk, als wiskunde- Uit de gemeente Zutphen Mannelijke leerlingen I Vrouwelijke leerlingen Buiten Zutphen Totaal Klasse I II III IV V M.schr. Totaal Klasse Totaal Aantal LEERAREN LEERVAKKEN uren per week Dr. P. Doornenbal. rector Wis- en Werktuigkunde 7 Ds. C. J. van Paassen Bijb. en Kerkgesch Hebreeuwsch 8 Ds. P. M. de Jong Bijb. en Kerkgeschiedenis 8 Dr. A. J. van Ditmarsch Wis- en Werktuigkunde 30 Drs. J. M. Hummelen Natuur- en Wiskunde 25 Dr. H. Lier Scheik. Wisk. en Cosmographie 27 D. de Bruin Natuurl. Historie 17 Mr. E. Visser Staatsinrichting en Staathuishoudk. 10 H. Voorthuis Aardrijkskunde 22 Drs. J. Bax Geschiedenis 28 Dr. J. J. van Manen Latijn, Grieksch, Oude Geschied. 26 Mej. Dra. A. S. J. H Baarbé Latijn, Grieksch 25 Drs. A. van Griethuysen Latijn, Grieksch, Oude Geschied. 22 T. Steenstra Nederlandsch 30 Mej. Dr. A. L. C. Kromsigt Fransch 24 Mej. Dra. J. Humfeld Fransch 14 Drs. H. van Bohemen Duitsch 28 S. Dijkman Handelswetenschappen 13 C. van der Waals Wiskunde, Teekenen 28 P. Dobbenga Lich. oefening (jong.) 16 Mej. G. C. J. Straatman Lich. oefening (meisjes) 10 Mej. A. Dijkman Handwerken (meisjes) 7

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1934 | | pagina 73