Bijlage S. 22 Politie-verordening. Bioscoopwet. Bijlage S. 23 Reglementen. Gedurende het jaar 1934 werden in de reglementen betreffende de brandweer geene wijzigingen gebracht. Hoofdpost. Deze is geplaatst in het centrum der stad, Paarden- wal 5. Telephoonnummer 396. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. G. Franken. Verzoek om vergunning tot het hebben van ten hoogste 100 L. benzine in gesloten metalen bus sen in den kelder in perc. Raadhuissteeg 13. (art. 165 pol. verordening). In den kelder geen andere goederen opslaande verlichting zij electrisch in gesloten uitvoering er moet steeds aanwezig zijn minstens '/2 M3. droog zand met 2 goed bruikbare schop pen rookverbod op goed j zichtbare wijze aanbrengen. Comité Volks zangdag. Chr. Filmdienst Amsterdam. Chr. Jonge man- nenver. 1 Tim. 6 12a. Groote Sociëteit (Bestuur). Int. Orde Goede Tempelieren, afd. Z. Kon. Ned. Mij v. Tuinb. en Plantk. afd. Z. en O. Filmvertooning Buiten So ciëteit. Filmvertooning in Geb. voor Chr. Belangen. Projectie-toestel te plaat sen in brandvrije cabine onder toezicht van een brandwacht, enz. Alsvoren. Alsvoren. Filmvertooning Casino zaal. Filmvertooning „Ons Huis'' Markt 102. Filmvertooning boven zaal Buiten-Societeit. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. In de ver gunning op genomen. In de vergun ning opge nomen. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren- Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. Nat. Chr. Geh. Onth. vereen., afd. Zutphen. Filmvertooning Gebouw voor Chr. Belangen, Projectie-toestel te plaat sen in brandvrije cabine onder toezicht van een brandwacht, enz. In de vergun ning opge nomen. J. H. Pot. Filmvertooning hotel Spaan, Nieuwstad. Alsvoren. Alsvoren. Zeepverkoop Centr. N.V. Le vers' zeepprod. Rotterdam. Filmvertooning Buiten- Societeit. Alsvoren. Alsvoren. Vereen. Vrien den Sowjet Unie, afd. Zutphen. Filmvertooning in café Centraal, Markt. Alsvoren. Alsvoren. Vereen. Vrijz. Hervormden. Filmvertooning „OnsHuis" Markt 102. Alsvoren. Alsvoren. Vereen. „Zonne straal' afd. Z. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Zutph. Jeugd Luchtvaartclub. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1934 | | pagina 225