Bijlage S. 20 Bijlage S. 21 9 Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge- geven gevolg. M. Garssen en Co. Plaatsing 1 electromotor 7' 2 P-K. in vleeschroo- kerij Coenensparkstr. 9. A. Gerhards. G. J. Hammink. Handelmij. S. Levison, N.V. M. Hetebrij. A. W. D. Hiddink, G. J. Klaassen. firma M. Kruk ziener en Co. of T-ijzers verstevigd, terwijl zij met 3 grendels moet sluiten. Geen bezwaar. In de vergun ning opge nomen. Plaatsing 3 P.K. motor tot aandrijven haksel- en bietensnijder in perceel Melatensteeg 11 13. Oprichting smederij met machine-reparatie inrich ting en plaatsing van drie electromotoren in perc. Kerksteegje 9a. Plaatsing verplaatsbare electr. balenpers in perc. Hooge Lospl. 3. Uitbreiding benzine bew. plaats vóór perc. Laarstr. 121 door bijplaatsing tank van 3000 L. Oprichting smederij perc. Bakkerstr. 35. Bijplaatsing 3 electro-mo- toren in koffiebranderij Kolenstraat 2. Bijplaatsing 2 electro-mo- toren in pettenfabriek Beekstr. 21. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. De bekende voorwaarden, vermeld in het Kon. be- Inde vergun- sluit d.d. 12 Febr. 1932, ning opge- 40. nomen. Geen bezwaar Alsvoren. Alsvoren. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge- I geven gevolg. Overijss. Ben zine- en oliehan del, Zwolle. firma Ronk en Egthuizen. Sinclair Petro leum Comp. S. A. Den Haag. Plaatsing benzine-pomp- installatie met ondergr. tank op en in de open bare straat vóór perceel Overwelving 2. Oprichting werkplaats voor mach. houtbewer king in perc. Badhuis weg 12. Oprichting ondergr. ben zinepomp-installatie op perc. Stationsweg 2. De bekende voorwaarden, vermeld in het Kon. be sluit d.d. 12 Febr. 1932, No. 40. Geen bezwaar. De bekende voorwaarden, vermeld in het Kon. besl. d.d. 12 Febr. 1932, No. 40. Spieker en Elfe- Inbedrijfstelling van 31oop- rink's Transp. en kranen en 1 loopkat ter- Handel Mij. N.V. rein Pollaan-Marschweg. Geen bezwaar. The Texas Com-i Plaatsing benzine tank- pagnie Den Haag. wagentje vóór perceel Markt 22 (fa Van Gend en Loos). Tricotagefabriek, Bijbouw kantoor en ma- v.h. Wiegerink gazijnruimten aan haar en Koch. i fabriek Coenensp. str. 16. Wesselink's Be- tonwarenfabriek, N.V. Zutph. Zeem- leerfabriek, N.V. Plaatsing en in werking brengen eener schokma- chine en betonmolen in perceel Coenenparkstr. Oprichting zeemleerfabriek met 24 electromotoren in perceel Marschweg 1. Vergunning geweigerd. In de vergun ning opge nomen. Geen vergunning daartoe verleenen. De ruiten van het shed- dak van draadglas op ijzeren roeden. Geen bezwaar Vergunning geweigerd. Niet in de vergunning opgenomen, Geen bezwaar.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1934 | | pagina 224