Bijlage S. 18 J. C. Vos. Bijlage S. 19 Hinderwet. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge- geven gevolg. G. Weernink. Bouwen autogarage op perc. Coeh. singel 22. Uitbreiding der garage a. d. Gr. Otto Singel. Firma Wed. H. Verbouwen perceel Coe- Wesselink en Zn., nensparkstr. 6. te Vorden. A. Wilten. Zutph. Zeemleer fabriek, N.V. Verbouwen perceel Korte Hofstraat 10. Verbouwen v. d. voorm, zeepfabriek en het bij bouwen van een stoom- drogerij, ketelhuis, enz. aan en bij perc. Marsch- weg 1. Tegen de balklagen en de deuren eternietplaten aan te brengen in de ramen draadglas. Verder 4 lucht roosters. In de lichtkap aan te brengen draadglas op ijzeren roeden. De verlichting uitsluitend electrisch. De verwarming te doen geschieden door warm water of lage drukstoom of vanwege de brand weer goedgekeurde gas- radiatoren, Verder 4 lucht roosters, enz. Geen bezwaar. De lichtkap a. d. achter zijde van den winkel te bezetten met draadglas op ijzeren roeden. In de vergun ning opge nomen. In de vergun ning opge nomen. In de vergun ning opge nomen. Geen bezwaar. Naam v. d. 0 Advies van den verzoeker. Omschrijving. Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. Bataafsche Imp. Mij., N.V. Den Haag. Dezelfde. Oprichting benzinepomp installatie in en op de openbare straat vóór perc. Geweld, hoek 8. Oprichting benzinepomp installatie met ondergr. reservoir en bovengr. af tapinrichting in en bij perc. Berkelsingel 40. A. J. Boersbroek. j Plaatsing cirkelzaag en boormachine in combi natie, Hoven. firma Brinkmann en Niemeijer. fa. Colenbrander en Altena. P. A. Coolen. A. Fröger. Oprichting eener smederij met diverse krachtwerk tuigen in haar perceel a. d. Kuiperstraat. Oprichting broodbakkerij met oven in perc. a. d. Borrostraat. Oprichting eener kuiperij in perc. Lievevrouwen straat 4a. Oprichting vleesch- en spekrookerij in perceel Spittaalstraat 82. De bekende voorwaarden, vermeld in het Kon. be sluit d.d. 12 Febr. 1932, No. 40. In de vergun ning opge nomen. Als voren. Geen bezwaar. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Het vleesch of spek, dat gerookt wordt, moet steeds aan ijzeren staven zijn opgehangen de deur der rookkast moet van ijzer zijn en ter voorkoming van kromtrekken met I Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1934 | | pagina 223