Bijlage L. 12 II Gashouders. Het verfwerk van de gashouders I en II verkeert in goeden staat. Het behandelen van de wanden van de klokken met olie leverde goede resultaten op. Gas houder III bleef buiten gebruik. Aangezien het dek niet meer vertrouwd kan worden, werden hieraan geen onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd. Waterverversching vond niet plaats. Naphtaline- verstoppingen kwamen niet voor. III. Ovens. Oven I bleef nog het geheel jaar in gebruik en zal in 1935 vernieuwd worden. Op 31 December van dit jaar had oven I 2953 vuurdagen oven II geen vuurdagen oven III 1757 vuurdagen en oven IV 575 vuurdagen. De ovens voldoen uitstekend. De vergassingstijd werd naar behoefte gesteld tusschen 12 en 18 uur. Met ingang van 2 September werd ook gedurende den nachtdienst van 22 uur tot 6 uur het werk door één man verricht. De in het vorige jaar ingebouwde inrichting om de stoom te drogen bleef uitstekend voldoen. De tempe ratuur van de gedroogde stoom varieerde van 170 tot 200° C. en had de toevoeging ervan geregeld plaats. Op 31 December 1934 waren voor de gasproductie beschikbaar 4 ovens met 8 verticale kamers. Voor de vernieuwing van den kolenelevator werd op de begrooting voor den dienst 1935 een post op Bijlage L. 13 de begrooting uitgetrokken, eveneens voor het vernieuwen van den kolenbunker en het verplaatsen hiervan boven het hart der kamers. De loopkatten gaven dit jaar geen aanleiding tot klachten en had hieraan het gewone onderhoud plaats. De soepele kabels voor het overbrengen van den electrischen stroom bleven goed voldoen. IV. Condensatie en zuivering. Voor zooverre aanwezig werden de toestellen, die dubbel aanwezig zijn, afwisselend gebruikt. In verband met het beëindigen van de besprekingen over regionale gasvoorziening werd op de begrooting voor 1935 een bedrag uitgetrokken voor het vernieuwen van een der condensors. De gummidichting der zuiverkisten blijft goed voldoen. V. Kolenlosinrichting. Deze werd behoorlijk onderhouden en werkte goed. Alle kolen werd per schip aangevoerd. VI. Stoomketels. Deze verkeeren in goeden staat. De firma Doorgeest bleef met het schoonmaken belast. De afgassenketel was dit jaar niet in gebruik. De ketelwaterreiniger bleef goed voldoen. VII. Electrische inrichting. Met het opzoeken van verschillende gebreken werd doorgegaan en werden deze verholpen. Op last van de Arbeidsinspectie moesten verschillende wijzigingen worden aangebracht, doch deze waren aan het einde van het jaar nog niet klaar gekomen. Ze verkeert in goeden staat.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1934 | | pagina 111