Bijlage J. 2 Met de leerlingen der eerste klasse werd een bezoek gebracht aan een paar groente- en ooftteeltbedrijven in de omgeving en aan de veiling hier ter stede. Met de leerlingen der tweede klasse werd een bezoek gebracht aan een paar landbouwbedrijven te Voorst en Eefde, aan de Coöperatieve Zuivelfabriek te Eefde, aan de gebouwen van de Coöperatie Aankoopvereeni- ging te Ruurlo, aan de proef boerderij van de G.O.M.v.L. te Haarlo, aan de pluimveetentoonstelling te Apeldoorn, aan het pluimveebedrijf van den heer H. Gar sen té Warnsveld, terwijl op de schooltuin en op het fruit- teeltbedrijf van Mej. Verloren van Themaat te Warnsveld de practische lessen in ooftteelt werden gegeven. Onvoorwaardelijk werden bevorderd D. Aarden te Ede, H. Bor te Doetinchem, H. A. Bruggink te Zelhem, J. W. H. Burgers te Zutphen, H. Dirksen te Ter- wolde, H. Gerritsen te Rosendaal, A. de Elaas te den Haag, S. Hoek te den Haag, R. de Jager te Zut phen, A. L. Katten winkel te Wijhe, T. J. Klein Lank- horst te Apeldoorn, T. Lubberdink te Lochem, H. Makkink te Gorssel, H. G. Makkink te Leesten, B. M. Muiderman te Deventer, A. E. Schaap te Voorst, C. Schieven te Gorssel, W. J. Smale te Harfsen, J. Tekelenburg te Empe, W. Tol te Heerde, G. 'van Vuren te Brummen, G. J. Weustenenk te Vierakker, J. K. Wijers te Bronkhorst en L. Wijers te Voorst. Het mondelinge eindexamen had plaats op Donderdag 29 Maart in tegenwoordigheid van eenige leden van de Commissie van Toezicht en vele belangstellenden. Door den Voorzitter van de C. v. T. werd aan alle leerlingen een diploma uitgereikt n.l. aan J. Arfman te Holten, G. J. Beker te Voorst, H. Braakhekke te Bijlage J. 3 te Harfsen, H. L. J. Brienen te Poederoyen, T. Eggink te Brummen, G. Enzerink te Harfsen, R. J. W. Greu- tink te Laren, G. A. Hagen te Leesten, J. W. Huetink te Angerlo, R. Kloosterboer te Wilp, H. J. de Kort te Deventer, G. J. Leerink te Barchem, H. Makkink te Gorssel, K. Meijer te Eerbeek, G. J. Nieuwenhuis te Wilp, G. J. Schieven te Baak, G. Smeenk te Vier akker, E. J. W. Veltink te Eldrik, A. Verhagen te Deventer en Zweverink te Lochem. Van de 20 gediplomeerden gaan 16 in het bedrijf van hun ouders, terwijl 4 examen willen doen voor den cursus van de Nederlandsche Heidemaatschappij. Van de ouders der leerlingen van de eerste klasse zijn 16 landbouwer, 1 adj. onderofficier, 1 kellner, 2 handelaar, 1 bouwk. opzichter, 1 kantoorbediende, 1 winkelier en 1 kleermaker. De gebouwen, het meubilair en de leermiddelen ver- keeren in een goeden staat.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1933 | | pagina 98