Bijlage 1 8 Transport 344 leerl. Jaarcursussen 1 Jan.—1 Sept. 87 1 Sept. 31 Dec. 114 Avondcursussen 1 Jan.—1 April 178 1 Oct.—31 Dec. 123 Korte cursussen jq Totaal 856 leerl. Door verschillende klassen werden onder leiding der leeraressen de volgende fabrieken en instellingen bezocht de zeepfabriek der fa. De Haas en Van Breero te Apeldoorn de meubelfabriek L.O.V. te Oosterbeek de Sint Walburgskerk en Librye de boterfabriek te Eefde de tentoonstelling van het Oude en Nieuwe Gasthuis het Groot Graffel te Warnsveld. Door de leerlingen der opleidingsklasse Na werden de fluweelweverij der fa. Van Heek te Enschede en de Hoogere Textielschool te Enschede bezocht een modeshow van de fa. Hirsch te Amsterdam de tentoonstelling der Industrieschool voor Meisjes te Rotterdam. Het aantal bibliotheekboeken bedraagt thans 521. Bijlage I. 9 II. Ambachtsschool. Het personeel was op 31 December als volgt samen gesteld J. Kruys Voorberge, directeur. F. Hartsuiker, leeraar in timmeren en vakteekenen. H. J. Leferink, R. Renssen, H. Dijkjans G. Rubingh, Tj. Koopmans, W. Kleinbussink, J. Buijs, W. Paalman, C. Versteeg, J. Strubbe, schilderen, vak- en hand- teekenen. schilderen en handteekenen. bankwerken, vakteekenen stoomwerktuigkunde, smeden-bankwerken en vakteekenen. smeden-bankwerken en vakteekenen. meubelmaken en vak teekenen. metselen en vakteekenen. electrotechniek, automon tage en vakteekenen. voortgezet lager onderwijs. D. W. Jansen Venneboer, leeraar in voortgezet lager onderwijs, leeraar in voortgezet lager onderwijs. J. van Duinen, D. J. Bezaan, W. Balvers, C. v. d. Abeele, A. Dekker, behangen en stoffeeren. bakken en bijbehoorende vakken. concierge. Het personeel werd in 1933 uitgebreid met den leeraar D. J. Bezaan die op 1 April in functie trad.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1933 | | pagina 93