Bijlage I. 4 I. Vakschool voor Meisjes. van Mej A. C. I. M. Simmermans, v. d. Worp, Gedurende dit jaar waren aan de school werkzaam 1 Jan.—31 Dec. directrice. adj.-directrice en leerares koken en voedingsleer, leerares teekenen, kunstge schiedenis, costuumkunde. leerares patroonteekenen, costuumnaaien. leerares idem. leerares patroonteekenen, linnennaaien. leerares fraaie handwerken, leerares nuttige en fraaie handwerken. leerares nuttige handwerken en linnennaaien. leerares costuumnaaien, linnennaaien. leerares huishoudkunde en waschbehandeling. leerares idem. leerares idem. leerares koken en voedings leer. leerares idem. leerares algemeen vormend onderwijs, leerares idem. leerares kinderverzorging en opvoeding. J. J. Kroeze, C. E. Kempf, Chr. Nipius, W. L. J. Tacke, W. Mulder, D. Wahl, A. Mentink, C. Memelink, A. Bogtstra, C. E. Visser, A. A. Doornik, G. Ie Nobel, W. Kleiterp, D. Meijer, J. C. Kuiper, J. Klaassen, Bijlage I. 5 De heer dr. J. Blok, leeraar hygiëne. De heer W. F. v. Raaij, leeraar scheikunde en admi nistratie. Mej. F. E. Kan, assistent-huishoudster. A. v. d. Meent, concierge. Van 1 Jan. tot 1 April Mej. H. Feberwee, leerares costuum- en linnen naaien. J. Kamsteeg, leerares koken en voedings leer. Van 1 Jan. tot 1 April en van 1 Oct. tot 31 Dec.: Mej. M. Wagenvoort, leerares costuum- en linnen naaien. Mej. F. Kolkman, leerares idem. Van 1 Jan. tot 1 Sept. Mej. H. Diepersloot, leerares costuum- en linnen naaien. Van 1 Oct. tot 31 Dec. Mej. A. Kraaijenbrink, leerares costuum- en linnen naaien. Mej. T. van der Wal, leerares idem. Tijdens ziekte van mej. C. E. Visser werden de lessen waargenomen van 11 Febr. tot 14 April door mej. R. J. M. Tacke; van 25 April tot 1 Juni door mej. W. Ber gman. Tijdens ziekte der dames C. E. Kempf en Chr. Nipius werden de lessen gegeven door de dames A. Briedé, J. C. Wit; F. Kolkman, M. Wagen voort en C. Memelink. Wegens ziekte van mej. W. C. Mulder werd van 18 Febr. tot 14 April mej. J. F. Meijer uit Amster dam aangesteld.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1933 | | pagina 91