Bijlage E. 12 luimige voordrachten. Het jaarlijksch school feest. Chr. School Oude Wand. Geen schoolvergaderingen en ouderavonden. Chr. School Dav. Evekink str. Geen schoolvergaderingen. 1 Ouderavond. Onderwerp Zitten blijven. Reisbeschrijving met lichtbeelden. Chr. School Leeuweriklaan. 2 Schoolvergaderingen. Onderwerp Rapporten, klasseindeeling, overgang enz. Besluiten idem. 1 Ouderavond. OnderwerpRapporten en van zitten blijven en overgaan. Ll-K. Jongensschool. 3 Schoolvergaderingen. Onder werp Orde, Volkszangdag, Godsdienst onderwijs en verder interne aangelegenheden. Geen Ouderavonden. R.K. Meisjesschool. 1 Schoolvergadering. Onderwerp: Verhooging, maatregelen ter bevordering van de orde, bespreking der in gebruik zijnde methoden. Geen Ouderavonden. Bijlage E. 13 Godsdienstonderwijs aan de scholen gegeven, wordt bezocht door Naam der School. Aantal leerlingen. School A C D E F G H Hoven Chr. School Oude Wand L.O. en U.L.O Chr. School Dav. Evek. str. Leeuweriklaan R.K. Jongensschool R.K. Meisjesschool 33 geene 123 22 28 18 30 27 allen allen allen allen allen De Commissie van Toezicht hield ook in 1933 ge regeld haar vergaderingen. In spoedeischende gevallen werd door het dag. bestuur beslist. Op verzoek van B. en W, bracht zij wederom verschillende adviezen uit. De samenstelling der Commissie is als volgt Voor de categorie ouders van kinderen die de lagere school bezoeken. Dr. Fuhri Snethlage aft. 1936 L. van Veen aftr. 1938 Voor de categorie ouders van kinderen bij het bijzonder onderwijs L. v. d. Beukei aftr. 1937 B. J. Tiedink aftr. 1939

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1933 | | pagina 83