16 J. Smith, Mr. C. E. Stolk, W. C. Schier- beek, Ir. H. F. Spruyt, ingenieur bij de Rijkswaterstaat, Mr. W. Locker de Bruyne, Mej. Dr. H. J. Reesink en F. W. Honig, Rijkstuinbouwconsulent, allen te Zutphen. Deze benoeming was goedgekeurd bij be schikking van den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen van 1 April 1933 no. 4410 Afd. V.H.M.O. De Kamer van Koophandel en Fabrieken van Salland had als haar vertegenwoordiger aangewezen de heer G. van Nek en als zijn plaatsvervangers de heeren C. van Gelder en Tj. Wassenaar. Het schriftelijk examen had plaats op 23 24, 26, 29 en 30 Mei en op 1 en 2 Juni 1933; het mondeling op 26 en 27 Juni 1933. In de eindvergadering van 27 Juni 1933 werd de uitslag vastgesteld en aan de can- didaten medegedeeld. Aan alle candidaten kon het getuigschrift worden uitgereikt, te weten aan G. J. ten Arve, H. J. Bras, Mej. E. Gorter, H. van Woudenberg Hamstra, W. H. Planten, P. Th. van de Poel, H. G. Postel, G. D. Stuurop, en Mej. C. Zondervan. Omtrent hun bestemming valt het volgende te vermelden 1 is geplaatst op een zuivelfabriek. 1 gaat naar de Hotelschool te Lausanne. 3 werden geplaatst op een kantoor. 3 zijn opgenomen in de zaak van hun vader. Bijlage D. 17 1 volgt een cursus voor huishouding op de Vakschool voor Meisjes. Verordeningen. Zie verslag H.B.S. met 5-jarigen cursus. Programma en In den cursus 1933-1934 worden de lessen Onderwijs. in de Fransche taal, letterkunde en Handels correspondentie in de 2e handelsklasse ge geven door Dr. C. L. de Liefde en in de le handelsklasse door den leeraar A. J. M. Bruggemeijer. Voor de lichamelijke oefe ning zijn de meisjes der beide klassen ge combineerd met die der 4e en 5e klasse der H.B,S. Voor de jongens zijn de beide han delsklassen eveneens gecombineerd. Hetzelfde geldt ten opzichte van de vrouwelijke hand werken voor de meisjes. Voor hetgeen verder onder deze rubriek valt, kan worden verwezen naar de overeen komstige der H.B.S. met 5-jar. cursus. Gebouw en Hiervoor kan eveneens verwezen worden Meubileering. naar hetgeen werd medegedeeld in dezelfde Bibliotheek en rubrieken van de H.B.S. met 5-jar. cursus. Leermiddelen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1933 | | pagina 67