Bijlage U. 12 De N.V. H. J. Reesink Co. diende 36 aan vragen in, hoofdzakelijk magazijnpersoneel, waarvan er 31 werden voldaan met ingeschrevenen uit deze gemeente en 2 uit Voorst. Evenals in 1932 betrok de N.V. Spieker en El ferinks Transport- en Handelsmaatschappij het over- groote deel harer losse transportarbeiders van de arbeidsbeurs. In totaal bedroegen deze aanvragen 241, waarvan werden voldaan met 214 uit deze gemeente en 26 van buiten. Tevens diende deze N.V. aanvragen in voor een aantal metaalbewerkers, waarbij de vol gende werden geplaatst 7 bankwerkers, 1 mach. bankwerker, 1 electro-mon- teur, 2 machinisten, 1 metaaldraaier, 1 vuurwerker en 1 smid. Verder nog 5 grondwerkers. 4. Bemiddeling voor Overheidsinstellingen. Bij de verschillende gemeentediensten kwamen de volgende plaatsingen tot stand Burgerlijk Armbestuur2 kantoorbedienden. Gem. Electr. Bedrijf3 grondwerkers, 1 schilder. Gem. Gasfabriek en Waterleiding 6 grondwerkers, 2 incasseer ders, 1 kantoorbediende, 1 stoker, 1 timmerman, 1 zonder beroep. 12 grondwerkers. 4 grondwerkers, 2 hooiers. 6 zonder beroep. 6 badknechts, 57 bootwerkers, 3 boomenrooiers, 2 bankwer kers, 50 grondwerkers, 1 met selaar, 4 opperlieden, 1 bouwk. Gem. Landerijen Gem. Reiniging Gem. Slachthuis: Gem. Werken Bijlage U. 13 opzichter, 12 schilders, 4 straat makers, 1 steenenschuurder, 4 timmerlieden, 2 tuinlieden, 1 waker, 14 zonder beroep, 1 werkster. Bij de Rijksinstellingen werden geplaatst Postkantoor 9 hulpbestellers. Belastingen 2 kantoorbedienden. V. INTERCOMMUNALE EN INTERLOCALE ARBEIDSBEMIDDELING. 1. Bemiddeling in het district. a. Toestand in het district. Aantal agentschappen enz. Op 31 December 1933 luidde de lijst der agentschappen T. de Boer Ambt. Gem. Secr. K. Lammers Boekh. Waterl. G. C. van Deventer Boekhandelaar. Mej. E. Samson Ambt. Gem. Secr. J. F. Lageschaar Kantoorbediende. G. Potman Ambt. Gem. Secr. Hummelo/Kepp. H. J. v. Holten Lichtenvoorde J. N. M. Daalderop G. H. Wargerink Gem. Ontvanger. J. W. Achterkamp T. Bergsma J. M. Priems E. Buddeke L. K. Wieringa De verordening voor het agentschap te Steenderen werd in den loop van het jaar door den Gemeenteraad vastgesteld en goedgekeurd door Gedeputeerde Staten. Bij Koninklijk Besluit van 9 Augustus 1933 werd Aalten Borculo Brummen Eibergen Groenlo Hengelo (G.) Ruurlo Steenderen Vorden Warnsveld Winterswijk Zelhem Ambt. Gem. Secr. Gem. Secretaris. Zonder beroep. Boekhouder. Gem. Secretaris.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1933 | | pagina 210