Bijlage S. 16 Bijlage S. 17 Reglementen. Gedurende het jaar 1933 werden in de reglementen betreffende de brandweer geene wijzigingen gebracht. Hoofdpost. Deze is geplaatst in het centrum der stad, Paarden- wal 5, Telephoonnummer 396. Behoudens het dak (oud gedeelte) verkeert het ge bouw in goeden staat. Bij besluit d.d. 7 Maart 1923, No. 57 van Gedepu teerde Staten werd aan Burgemeester en Wethouders ingevolge de hinderwet vergunning verleend tot het oprichten eener inrichting voor timmeren, smeden en verven in den hoofdpost, met plaatsing van 2 electro- motoren, resp. van 2 en 1 P.K. Slangenwagengebouwtjes. Deze verkeeren in goeden toestand. De zorg voor hun onderhoud berust bij „Gemeentewerken Naam v. d. verzoeker. Omschrijving Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. granen en meel in perceel Tadamasingel 61. Geen bezwaar. N.V. Bataafsche Import Maat schappij te Den Haag. Oprichting eener benzine installatie met ondergr. reservoir en bovengr. af tapinrichting op perceel Badhuisweg 2. De bekende voorwaarden. In de vergun ning opgeno men. Fa G. J. Eggink. Oprichting eener graan- en meelmengerij in perceel Zuiderhaven 2. Als het motortype niet is kortsluitanker, maar sleep- ringanker met weerstand, moet deze gekapseld zijn, terwijl bij den motor een stofdichte schakelinrich ting aangebracht moet worden. De deuren van het lokaal, waar de in richting opgesteld is, naar andere lokalen toegang gevende, moeten brand vrij worden bekleed. Alsvoren. Provisoren v. h. Oude en Nieuwe Gasthuis. Aanbrengen installatie voor het afzuigen van vliegasch in een ketelhuis in perceel Gasthuisstr 18. Geen bezwaar. Firma M. Ubbens. Uitbreiding harer papier- warenfabriek Pollaan 1. Geen bezwaar. A. Peters. Plaatsing van een ruw- olie-motor ter aandrijving van eene zuiginstallatie in zijn overslagbedrijf per ceel Dreef 14. Geen bezwaar. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge volg gegeven. Firma D. A. Roe- lofsen D.Jzn. Bijplaatsing 2 electromo- toren van resp. 3'/2en \'2 P.K. in hare koffiebran derij in perceel Berkel- kade 15. Geen bezwaar. De C. V. „Gel- dersche Papier handel'. Oprichting eener papier- warenfabriek op een per ceel a. d. Dreef. Geen bezwaar. de firma Joh. Rietberg en Zn. Oprichting eener pud- dingpoederfabriek in per ceel Heukestraat 15. Geen bezwaar.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1933 | | pagina 198