Bijlage S. 14 Bijlage S. 15 - Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. N.V. Bataafsche Importmaatschap pij te Den Haag. N.V. Petroleum Mij. The Texas Company te Den Haag. N.V. Papierfa briek „De Hoop", v.h. W. C. Huis kamp en Co. H. Coenders, namens de bouw- ver. „de Goede Woning". N.V. Bataafsche Import Mij. te Den Haag. Azink. Uitbreiding bestaande benzinebewaarplaats in/op perceel Kanonsdijk 60, door vervanging van de tank van 2000 L. door een van 6000 L. Alsvoren in/op perc. Ha venstraat 49 door bij plaatsing van een tank van 2000 L. Oprichting eener fibre- board-fabriek op een per ceel a. d. Badhuisweg. Vergunning tot het maken van een rookkast in een te bouwen woning a. d. Marschweg. Vervanging van een be staande benzinepomp vóór j de perceelen Nieuwstad 59 en 61 door een elec- trisch gedreven benzine pomp. Vergunning tot het maken van een rookkast in per ceel Lange Hofstr. 28. Ketel te fundeeren op minstens 3 gecreosoteerde houten jukken van 2 palen met kespnapersen op 7 atmospheer. Water druk na de montage op 1U Atmosf. benzinedruk. Alsvoren. Geen bezwaar. Geen bezwaar. Alsvoren. Alsvoren. Geen bezwaar. De kast te voorzien van ijzeren trekvrije deuren de dorpels van de deuren 20 c.M. hooger dan de vloer der kastde op- hangtoestellen voor vleesch, spek, enz. te maken van ijzer. In de vergun ning opgeno men. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het 1 advies ge geven gevolg. A. B. J. Senten. Plaatsing van diverse mo toren in zijne auto-repa ratie-inrichting, 's Gra venhof 12. Geen bezwaar. D. Kok. Oprichting brood- en banketbakkerij in perceel Frans Halslaan 30, tevens winkel en bovenwoning). Geen bezwaar, mits de artikelen 25 en 30 der bouwverordening stipt nagekomen worden. (Verzoek schrift inge trokken). N.V. American Petroleum Com pany te DenHaag. Uitbreiding harer benzine- bewaarpl. vóór perceel Gr. Ottosingel 191 door bijplaatsing van een 2de reservoir (2500 L.) Ketel te fundeeren op minstens 3 gecreosoteerde houten jukken van 2 pa len met kespnapersen op 7 atmospheer. In de vergun ning opgeno men. Firma M. Gars- sen en Co. Uitbreiding vleeschrooke- rij in perceel Coenens- parkstr. 9 door bijplaat sing van 1 electromotor. Geen bezwaar. G. ten Broek te Brummen. Oprichting smederij en constructiewerkplaats in perceel Laarstraat 129. Geen bezwaar. Firma Brinkmann en Niemeijer. Oprichting smederij in perceel a. d. Kuiperstr. Geen bezwaar. B. Weijel te Zwolle. Oprichting lompenbewaar plaats in perceel Rein- makershoek 9. Verlichting moet zijn elec- trisch het dak en de ramen goed sluitend te maken en de verwarming door middel van be schermde kachels of der gelijke. In de vergun ning opgeno men. Fa G. Wuijster. Oprichting eener inrich ting voor het mengen van

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1933 | | pagina 197