393 Bijlage S. 12 Bijlage S. 13 Inrichtingen Hinderwet. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. Spruijt en Co. Wed. W. Veld maatOberink. Uitbreiding van de druk kerij op het perceel Wa terstraat 27. Bouwen van een houten werkplaats op perceel Melatensteeg 37. H. G. Kuiper. Provisoren v. h. Oude en Nieuwe Gasthuis. Verbouw perc. Spiegelstr.46 Aan- en verbouwen van het ziekenhuis Coehoorn- singel 3. Geen bezwaar. In principe tegen het bouwen van houten ge timmerten. Geen bezwaar. Op den beganen grond en op elk der verdiepin gen (ook de zolderver dieping) aan te brengen eene brandleiding met daarbij behoorende brand- kranen en slangende deuren in doorgangen zelfsluitend te maken en die van de liften brand vrij te bekleeden. De lichtkappen te dekken met draadglas op ijzeren roeden. In de Röntgenkamer te laten maken een brand vrij kluisje voor het op bergen van films, enz. Vergunning verleend, doch onder voor waarde, dat het dak en de bekleeding der wanden van onbrandbaar materiaal wor den gemaakt. In de vergun ning opgeno men. Naam v. d. verzoeker Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. De N.V. Trico- tagefabriek v.h. Wiegerinck en Koch. H. H. de Jonge. A. G. van den Berg. Uitbreiding v. d. fabrieks gebouwen op het perceel Coenensparkstr. 16. Maken auto-garage in perceel Barlheze 103. Maken van een stook ruimte bij het perceel Laarstraat 28. Geen bezwaar. In de ruimte, waar de auto zal worden ondergebracht, mag van binnen geen brandbaar materiaal aan wezig zijn in de ramen draadglas aan te brengen; in de deuren en in den daar tegenover liggenden wand luchtroosters. Geen bezwaar. Alsvoren. de N.V. Manu- facturenhandel, v.h. D. Kamp huis. G. Schwab. Oprichting van een con- fectie-atelier op perceel Deventerweg 17. Oprichting van een mo tor- en machine-reparatie inrichting in perceel Bak kerstraat 13. Geen bezwaar. In de opening, toegang gevende van de werk plaats naar de z.g. stal ling, moet een zelfsluiten- de onbrandbaar bekleede deur worden aangebracht; de zuurstof- en gasfles- schen te plaatsen in den linker achterhoek van het perceel. In de vergun ning opgeno men.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1933 | | pagina 196