Bijlage S. 10 Bouw- en Woningtoezicht. Bijlage S. 11 Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. H. Bos te Eer beek. H. W. Becking. G. Bokhorst. A. 1. Boersbroek. R. H. Striep. Bouwen papierwarenfa- briek op een perceel a.d. Badhuisweg. Bouwen autogarage op een perceel a. d. Albert Cuijpstraat. Geen bezwaar. Wanden, dak en vloer van onbrandbaar materi aal en aanbrengen de noo- dige luchtroosters. In de vergun ning opgeno men. Bouwen houten bergplaats In principe tegen het bou- op het perceel Weg n. wen van houten getim merten. De te maken voorwaar- houten bergplaats nimmer ver" als auto-garage te ge- i gunning op- bruiken. genomen. Laren 126a. Bouwen houten timmer werkplaats op perceel Baankstraat 21b. Veranderen van den gevel van perceel Oudewed 2. Alsvoren. Wanneer de achter den te verbouwen gevel ge legen ruimte bestemd zal zijn voor auto-garage, alle wanden van die ruimte brandvrij te be- kleeden en in twee tegen over elkander gelegen buitenwanden daarvan luchtroosters aan te bren gen. Alsvoren. N.V. tot Expl. Uitbreiding fabrieksge- van woon- en fa- bouw perceel Pollaan 1. brieksgebouwen. G. Diederich. Bouwen auto-garage op Geen bezwaar. De raamopeningen der In de vergun ning opgeno men. Naam v. d. verzoeker. Bestuur St. Wal- burgis ziekenhuis. A. J. Peters. Bestuur v.d. R.K. Werkl. vereen. „St. Joseph". Bestuur der N.H. Vereen, voor Evangelisatie. Maatschappij tot verzekering van uitgesloten Omschrijving. een perceel a. d. Deven- terweg. Verbouwen perceel Mar- tinetsingel 1, (R. Kath. Ziekenhuis). Maken van een tijdelijke houten opslagplaats Dreef 12. Verbouwen van de per- ceelen Halterstraat 12 en 14. Verbouwen perceel Dav. Evekinkstr. 4. Bouwen auto-garage perceel Oudewed 8. op Advies van den Brandraad. garage met draadglas te bezettenalle wanden, zoomede vloer en zolder te maken van onbrand baar materiaal in de deuren 4 luchtroosters. Geen bezwaar. In principe tegen het bou wen van houten getim merten. De nooduitgang van de zijde van het perceel der fa. Bakker te verplaat sen naar den nieuwen buitenmuur der garderobe en een tweede nooduitgang aan te brengen, toegang gevende van de garderobe naar de open plaats. Beide deuren naar buiten open draaiend. Geen bezwaar. De raamopeningen met draadglas te bezetten; alle wanden, de vloer en de zoldering moeten bestaan uit onbrandbaar materi aal in de deuren aan te brengen 4 luchtroosters. Het aan het advies ge geven gevolg. Alsvoren. Vergunning verleend tot 1 Juli 1938. In de vergun ning opgeno men. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1933 | | pagina 195