Bijlage S. 2 weer" hadden eene buitengewone vergadering belegd, waar de heer Van Laar door den Commandant, den Onder-Commandant en andere personen op buiten gewoon hartelijke wijze werd gecomplimenteerd, even eens onder aanbieding van bloemstukken. De Commandant reikte namens de Kon. Ned. Brand- weervereeniging den jubelaris het diploma met gesp uit en bood hem namens de leden der genoemde ver- eeniging een staande klok aan. Op verzoek werd door Burgemeester en Wethouders eervol ontslag verleend aan de brandmeesters terwijl overleden is op 11 Oct. 1933 de brandmeester Bevorderd werden van manschap-vrijwilliger tot brandmeester Overigens kwamen in het korps brandmeesters geen mutatiën voor. Het korps manschappen bleef onveranderd. De hoofdleiding van het geheele korps berustte in handen van den Commandant en den Onder-Commandant. Bijlage S. 3 Verder was het korps ingedeeld als volgt a. aan den Hoofdpost3 vaste brandwachts b. aan de automobielspuit met motorspuiten, de af- deeling „mechanische ladder" en de slangenwagens naar den toestand op 31 December 1933 I s Z2 In den loop van 1933 is ingevoerd eene bijzondere Namen. Ingedeeld bij Met ingang van Opmerkingen. G R. Wesselink N. Schaap slangenwagen 2 9 3 Nov. '33 11 Dec. '33 geen ambitie. Sievers slangenwagen 6 M. H. A. Albrecht I slangenwagen 6 115 Nov. 33 Vóór dien inge deeld als man schap vrijwilliger bij de automobiel spuit. L. Schoonman slanaenwagen 7 U5 Nov. '33 I Werd met ingang van 13 jan. 1933 benoemd tot man- i schap-vrijwilliger. Afdeelingen. a o. Tl C3 C0 C/2 I *- O CO w e ra o. Opmerkingen. Automobielspuit en motor spuiten Mechanische ladder met reddingsmateriëel STAD. Slangenwagen 1 Raadhuissteeg 4 Slangenwagen 2, Gr. Ottosingel 2 Slangenwagen 3, Paardenwal 5 Slangenwagen 4, Nieuwstad 67 Slangenwagen 5, Broederenkerkpl. 11 Slangenwagen 6, Havenstraat Slangenwagen 7, Politie-bureau Slangenwagen 8, Politiepost Dev. weg Slangenwagen 9, Zerboldstraat HOVEN. Spuiten Kanonsdijk 12 9 2 60 83 De brandmeesters zijn allen voorzien van een uniformpet, de meesten hunner van een leeren uniformjas en enkele hunner bo vendien van een helm. De leden van den Brandraad en de meeste brandmeesters zijn voorzien van een volledig uniform.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1933 | | pagina 191