Bijlage L. 44 Voor uitkeering ingevolge de bepalingen van de artikelen 33, 34, 39 en 40 van het werkliedenreglement, werd door de gasfabriek aan het bedrijf in rekening gebracht f 836.78. Verzekeringen. Het bedrag, waarvoor de gebouwen met de daarin geplaatste toestellen, machines, de inventaris enz. ver zekerd zijn bedroeg f 165300.— Het geheel werd door tusschenkomst van de firma Bekouw Mijnssen te Amsterdam op beurspolis ver zekerd tot 31 December 1935. Toestand der inrichting. Hieraan had het gewone onderhoud plaats. Van de gebouwen en het pompstation zal het volgende jaar het buitenverfwerk vernieuwd worden. Het geheel bevindt zich in goeden staat, met uitzondering van den machinekelder, waar de oorzaak van het ontstaan der scheuren nog steeds niet kon worden opgespoord. De tegelbezetting werd geheel verwijderd en vervangen door een lambriseering van eternite-platen, die even eens in 1934 zal worden afgeverfd. Het ijzerwerk van de ramen in het filtergebouw blijft veel onderhoud eischen. Moforen en pompen. Hieraan had het gewone onderhoud plaats en ver- keeren deze in goeden staat. In totaal werd gedurende 3285 uur en 45 min. naar de stad gepompt, terwijl de filterpompen gedurende 3514 uur en 30 minuten in bedrijf waren. Bijlage L. 45 Het grootste aantal uren, dat op één dag naar de stad werd gepompt bedroeg 13 uur 50 min. op 7 Juli, het kleinste op 29 October 5 uur 30 min. Groote storingen in de electriciteitslevering kwamen niet voor. Filters en bronnen. 35 maal werd een voorfilter schoongemaakt, waar voor in totaal werd gebruikt 7091 M3 water. Bij een opbrengst van 150 M3 per uur konden de bronnen nog steeds voldoende water opleveren. Uit verschillende peilingen blijkt, dat de filters van de bronnen I en II het water minder goed doorlaten. Getracht zal worden dit te verhelpen, of zoonoodig door nieuwe te vervangen. Terrein. Het onderhoud van het terrein bleef aanbesteed, en dit werd goed onderhouden. Watertorens. Beide verkeeren in goeden staat. Het buitenverfwerk van den Drogennapstoren werd ook dit jaar nog niet vernieuwd. Zooals vorig jaar reeds vermeld is het reservoir erin niet meer bruikbaar. De waterstandsaanwijzer gaf geen reden tot klagen. Buizennet, brandkranen en afsluiters. Deze verkeeren in goeden staat. Lekken van beteekenis kwamen niet voor.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1933 | | pagina 129