Bijlage E. 12 Aantal Schoolvergaderingen en besproken of behandelde onderwerpen. School A. 3 Schoolvergaderingen. Onderwerp Aan vrage leermiddelen, bevorderen leerlingen. Enkele besluiten werden genomen over in terne aangelegenheden. 1. Ouderavond. Onderwerp: „De taak v. d. onderwijzer". Tentoonstelling leermiddelen. School B. 2 Schoolvergaderingen. OnderwerpLeer middelen aanvrage, overgang leerlingen, overplaatsing van leerlingen van school G naar school B. Geen ouderavonden. School C. 2 Schoolvergaderingen. OnderwerpAan vrage leermiddelen en overgang der leer lingen. 1. Ouderavond. Onderwerp zang en declamatie van personeel en leerlingen. Lezing over een reisje langs den Rijn met lichtbeelden. School D. 3 Schoolvergaderingen. OnderwerpLeer middelen, rapporten en overgang der leer lingen. Geen Ouderavonden. School E. 3 Schoolvergaderingen. Onderwerp: Ver vroeging morgenschooltijd in verband met verkeer, aanvrage leermiddelen, algemeene orde, overplaatsing en wijziging lesrooster. Geen Ouderavonden. School F. 3 Schoolvergaderingen. Onderwerp was Overgang, onderwijs-methoden en inleiding over Handenarbeid. 1Ouderavond. Onder werp Inwijding piano met kinder-cantate. Demonstratie werk klassen 5 en 6. Afscheid 6e kies bij het verlaten der school. Bijlage E. 13 School G. 2 Schoolvergaderingen. Onderwerp Aan vrage leermiddelen en overgang der leer lingen. Geen Ouderavonden. School H. 2 Schoolvergaderingen. Onderwerp Aan vrage leermiddelen en bevordering leerlingen. Geen Ouderavonden. School in de Hoven. 3 Schoolvergaderingen. Onder werp Leermiddelen aanvrage, bespreking tijdsindeeling en spelen, schoolfeestje, school reisje behandeld en vastgesteld. 1 Ouder avond. Onderwerp „Het liegen" door Mr. v. d. Giesen. Bestuur Ouder-Commissie aangevuld. Chr. School Oudewand. Geen schoolvergadering. Eén ouderavond. Onderwerp „Waar moet mijn kind heen als het de lagere school heeft afgeloopen". Chr. School Dav. Evek. str. Eén schoolvergadering. Onderwerp Bevordering van leerlingen, rapporten enz. Algemeene bespreking van schoolzaken. Geen Ouderavonden. Chr. School Leeuweriklaan. 2 Schoolvergaderingen. Onderwerp Rapporten klasse-indeeling, overgang, enz. 1 Ouderavond. Onderwerp „Huiswerk". R.K. Jongensschool. 3 Schoolvergaderingen. Diverse onderwerpen werden behandeld en tevens diverse besluiten genomen. Geen Ouder avonden. R. K. Meisjesschool. Geen schoolvergaderingen en geen Ouderavonden.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 96