Bijlage D. 28 mers een bezoek gebracht aan een papier fabriek te Eerbeek, aan de gasfabriek en aan het gebouw van den keuringsdienst te Zutphen. Gebouw en Belangrijke verbeteringen werden aan- meubilair. gebracht. De gasverlichting werd door een electrische vervangen. In de directeurskamer werd een nieuw raam aangebracht. De kamer werd opnieuw behangen en van gordijnen voorzien. De oude kapstokken werden door nieuwe vervangen. 25 nieuwe banken kwamen in de plaats van 25 versleten kleinere banken. Een rijwielrek voor 25 rijwielen werd ge plaatst om in het tekort aan ruimte te voor zien. De boomen op de binnenplaats, die de lokalen te duister maakten, werden gekapt. Twee lokalen werden opnieuw bepleisterd. Verder werden de gewone kleine herstellingen uitgevoerd. Bijlage D. 29 V. Gemeentelijke Handelsavondschool „Mercurius" Personeel. Het personeel, aan de school verbonden, was op 31 December 1932 als volgt samen gesteld De tijdelijke benoemingen van D. A. v. Arragon en J. Hoevers werden wederom met een jaar verlengd. Tengevolge van ziekte konden 21, tengevolge van familie-en andere omstandigheden 5 uren niet gegeven worden. Hiervan werden 3 uren waargenomen, terwijl 23 uren onvervuld bleven. Leerlingen. Het aantal leerlingen bedroeg op 1 Ja nuari 1932 LEERAREN LEERVAKKEN Aantal uren per week G. W. 't Hart, Directeur Wiskunde, Handelswetenschappen 8 A. Barto Steno en Machineschrijven 6 A. Broekhuizen Engelsch en Aardrijkskunde 8 K. Koiter, waarn. dir. Engelsche taal en corresp. 7 J. Kroese Duitsch 6 M. N. H. Leijs Handelswetenschappen 4 J. C. Lindeman Duitsche taal en corresp. 7 S. Dijkman Handelswetenschappen 6 D. A. v. Arragon (tijd.) Nederlandsch, Schrijven 7 J. Hoe vers Rekenen 7 Totaal 66

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 86