Bijlage D. 12 Op 21 November 1932 werd een ouder avond gehouden, die bezocht werd door ongeveer 150 personen. Door den Directeur der School werd de beteekenis van ouder avonden uiteengezet en werd verder gesproken over de regeling der rapporten, het leeren van lessen en de H.B.S. vereeniging der leerlingen. Verder werd in December 1932 besloten tot de invoering van klasse-agenda's voor de rest van den cursus 1932—1933 en tot het bijvoegen bij elk rapport van alle cijfers die in de bepaalde klasse aan de leerlingen werden gegeven. De school werd lid van de Vereeniging van Internationaal Jeugdverkeereen vijftigtal leerlingen maakte van de gelegenheid tot correspondentie met leerlingen van andere landen gebruik. Gebouw en In de groote vacantie werden de muren Meubileering. van alle gangen geverfd. In November werd de school in overleg met Dr. W. Lem in staat gesteld voor een resteerend bedrag, dat het leerlingen-comité tot huldiging van Dr. Lem aan den Directeur der school ter hand had gesteld, twee gekleurde Teubner- platen aan te schaffen, die een plaats vonden in de hal van het gebouw. Verder werden enkele kleine veranderingen aangebracht in de electrische geleiding. Enkele klasse-lokalen vragen verbetering terwijl uitbreiding der fietsenstalling dringend noodig is. Bijlage D. 13 Leermiddelen. Voor Natuurkunde en Scheikunde werd de voorraad glaswerken en chemicalia ge regeld aangevuld. Aangeschaft werd naast dagelijksche benoodigdheden en kleine aan vullingen nog voor Natuurkunde 3 accu's en een Ma vometer voor Scheikunde en Plant- en Dierkunde: een binoculair opzetstuk voor Scheikunde 25 lantaarnplaatjes voor Plant- en Dierkundeeenige opgezette vogels en twee aquaria voor Geschiedenis een geschiedkundige kaart van Parijs gedurende de Revolutie: voor Lichamelijke Oefening 15 sticks en 3 hockeyballen. Bibliotheek. De bibliotheek, die geheel door den con cierge werd gekaft, werd uitgebreid voor de Nederlandsche en de drie moderne vreemde talen. De bibliotheek voor Plant- en Dier kunde werd afzonderlijk ondergebracht in het Plant- en Dierkundelokaal. Ieder der leeraren in de talen belastte zich met het beheer van de bibliotheek van de betreffende taal en de uitleening der boeken, die geregeld plaats vond.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 78