Bijlage B. 8 kleedkamertjes tegen regeninslag te voorzien, deze openingen zijn daartoe met strooken glas bezet. Aan het Graaf Ottobad werd voor aanvulling van de beide ondiepe bassins ongeveer 80 M3. rivierzand ingebracht. Voor het aantal baden wordt verwezen naar bijlage IV. HOOFDSTUK VI. a. Scholen. Er werden door de Commissie geen scholen bezocht. b. Fabrieken en Werkplaatsen. Van Burgemeester en Wethouders ontving de Com missie in dit jaar kennisgevingen van 25 bij hen ingekomen verzoekschriften, naar aanleiding van artikel 1 der Hinderwet. Deze verzoekschriften betroffen 1. Het plaatsen van een electromotor van 45 P.K. in de houtzagerij, Emmeriksche weg No. 4. 2. Het plaatsen van een electromotor van 5 P.K. ter aandrijving eener schaafmachine en cirkelzaag, Graaf Ottosingel No. 161. 3. Het oprichten van een ondergrondsche bewaar plaats van 6000 liter benzine met aftapinrichting, Hoorn werk D No. 437. 4. Het aanbrengen van eene electrische hijschinrich- ting met 2 motoren een van 3l/-2 en een van 0.7. P.K., Hooge Losplaats 3 en Havenstraat No. 19 en 43. 5. Het plaatsen van een electromotor van 3 P.K. voor het aandrijven van diverse machines, Kanonsdijk No. 130. Bijlage B. 9 6. Het vervangen van den bestaanden oven, door een heetelucht oven, Turfstraat No. 4. 7. Het plaatsen van een electromotor van 71/2 P.K. ter aandrijving van een ijzerzaagmachine, Havenstraat No. 47 en 47a. 8. Het plaatsen van een electromotor van 2 P.K. ter aandrijving van diverse machines, Spittaalstraat No. 85. 9. Het oprichten van een ondergrondsche benzine bewaarplaats van 20000 liter met aftapinrichting, Nieuw- stad 69. 10. Het oprichten eener inrichting tot het snijden en vervaardigen van verschillende artikelen, gedreven door 2 electromotoren van een P.K. en een van ll2 P.K., Hoornwerk No. 31. 11. Het verplaatsen en bijplaatsen van eenige electro motoren, centrifugaalpompen, zelfstokers en een kolen^ transportinrichting, Gasthuisstraat No. 14. 12. Het plaatsen van een electromotor van 4 P.K., ter aandrijving van een verplaatsbare gecombineerde plaat- en profielijzerschaar, Havenstraat No. 47. 13. Het bijplaatsen van een electromotor van 3 P.K. ter aandrijving van een kerfbank, Korte Hofstraat No. 1. 14. Het bijplaatsen van acht electomotoren ter aan drijving van diverse machines, in de werkplaats aan de Pollaan. 15. Het plaatsen van diverse electromotoren en ma chines in de papierfabriek, Coenensparkstraat No. 10. 16. Het uitbreiden eener inrichting voor machinale houtbewerking door bijplaatsing van diverse electro motoren en machines, Coenensparkstraat No. 11. 17. Het oprichten eener locomotievenloods, met wa- genlichterij en smederij op het Stationsemplacement. 18. Het oprichten van een ondergrondsche benzine

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 62