50 14. de brug over de Berkel in den Coehoornsingel 15. de duiker in den Buitensingel; 16. de hef brug over de Noorderhaven 17. de hef brug over de Spoorhaven in den Marschweg 18. de duiker over de beek in den Weg naar Emmerik 19. de duiker in den Helbergerweg 20. de kleine brug over de beek bij de weide Helbergen 21. de Oostveensche brug 22. de brug in den weg naar Tonden 23. de duiker in den landweg naar het Galilé 24. de twee duikers in den afweg naar de losplaats op de Lage Waarden 25. de drie duikers in den Vierakkerweg Op de IJsselbrug zijn de trottoirs gedeeltelijk vernieuwd. De aansluiting van het dek op de klap met dat op de vaste brug (Hovenzijde) werd verbeterd. Van de Oostveensche brug is het onder- en bovendek vernieuwd. Enkele bruggen zijn geverfd, overigens werden de bruggen en duikers met de daarvoor beschikbare gelden zoo goed mogelijk onderhouden. In de lijst van dijken, waterkeeringen en duikers in onderhoud bij den dienst van landerijen kwam geen verandering. De taluds der zomerdijken werden over het afgeloopen jaar weer onder profiel gebracht. Overi gens werden alle dijken, waterkeeringen en duikers zoo goed mogelijk onderhouden. Een nieuwe eikenhouten schuif met zelfwerkende klep werd aangebracht in den duiker op de Uiterwaarden, bij de uitmonding van de pompsloot in den IJssel. 51 HOOFDSTUK X. VERKEER. Straten, Pleinen en Riolen. Het gewoon onderhoud van de verschillende bestra tingen bepaalde zich hoofdzakelijk tot het ophalen van verzakte sleuven boven kabels of ondergrondsche lei dingen en andere verzakkingen. Waar noodig werd de bestrating langs de tramlijnen gelicht. Overigens werden slechte gedeelten herstraat. Voor gasfabriek, waterleiding, electriciteitsbedrijf en telefoon (aansluitingen enz.) werd 2908 M2. straatwerk verricht. Voor den dienst der P. T. T. werd bovendien een hoeveelheid straatwerk in de Lange Hofstraat en op 's Gravenhof voor kabellegging verricht. Ten behoeve van werken door particulieren in openbare straten gemaakt, werd voor hunne rekening straatwerk verricht. Op verschillende plaatsen werden nieuwe bestratingen aangelegd, bestaande bestratingen vernieuwd of met gebruikte materialen herstraat, zooals in onderstaanden staat is aangegeven

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 27