Bijlage U. 18 bemiddeling van deze vakafdeeling werden in het district Zutphen geplaatst in Zutphen 7 kellners, 1 huisknecht, 1 kamermeisje. 1 werkmeisje, in Vorden 7 kellners. in Warnsveld 1 kellner. Van het Dagelijksch Bericht van de Centrale Rijks arbeidsbeurs werd dit jaar 9 maal gebruik gemaakt, met in totaal 9 aanvragen. Aan 4 dezer aanvragen kon worden voldaan met werkzoekenden, en wel werden geplaatst 1 kapper uit Smilde (district Assen), 1 kapster uit Winterswijk, 1 stoffeerder uit Rotterdam en 1 kapper uit Arnhem. Ook zijn uit dit district eenige aanbiedingen voor landbouwersgezinnen voor den Wieringermeerpolder gezonden aan de vakafdeeling voor den landbouw bij de Centrale Rijksarbeidsbeurs, waarvan in dit jaar nog geen resultaat kon worden geboekt. b. Buiten het district werden geplaatst door de ge meentelijke arbeidsbeurs te Zutphen 79 mannen boven 18 jaar en 2 mannen beneden 18 jaar en 1 vrouw be neden 18 jaar. Door gemeenten uit andere districten werden te Zutphen geplaatst 33 mannen ouder dan 18 jaar, 2 mannen jonger dan 18 jaar. Door de agentschappen werden in andere districten geplaatst 15 mannen en werden uit gemeenten van andere districten 13 aanvragen bij de agentschappen voldaan. Door de arbeidsbeurs te Zutphen zijn geplaatst bij het Twente-Rijnkanaal 2 betonvlechters, 1 beton werker, 38 grondwerkers, 1 heier, 1 metselaar, 6 op- Bijlage U. 19 in Deventer in Doetinchem in Epe in Gorssel in Zwolle perlieden, 1 schilder, 1 steenhouwer, 2 straatmakers, 6 timmerlieden, 7 bankwerkers, 1 klinker, 2 sto kers, 2 bootwerkers, 4 losse] ar beiders. 1 boekbinder. 1 mandenmaker. 3 boekbinders. 1 schilder. 1 dienstbode. Met werkzoekenden uit gemeenten van andere dis tricten zijn te Zutphen voldaan de aanvragen door Arnhem door Deventer door Gorssel 1 kapper, 6 kellners. 1 kleermaker. 2 grondwerkers, 1 metselaar, 1 schilder, 2 timmerlieden, 3 boot werkers. 1 kellner. 2 schilders, 1 timmerman, 1 constr.- bankwerker. 3 grondwerkers, 1 metselaar. 1 huisknecht. 1 stoffeerder. 1 stucadoor. 2 bootwerkers, 4 magazijnbedienden. Uit agentschappen van dit district zijn geplaatst Brummen1 in Apeldoorn, 2 in Deventer. Vorden 12 bij het Twente-Rijnkanaal. Aanvragen van werkgevers, ingekomen bij de agent schappen, zijn voldaan Groenlo 4 door Hengelo (O.) Vorden 7 door Arnhem. door Groningen door Hengelo (O.) door Lochem door Nijmegen door Rotterdam door Velp door Voorst

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 222