36 Koepokinenting. In 1932 werd 1 kostelooze koepokinenting verricht. Eens per kwartaal werd gelegenheid gegeven tot kostelooze vaccinatie. Begraafplaatsen. In deze gemeente bestaan drie begraafplaatsen n.l. een algemeene begraafplaats aan den Warnsveldschen weg een bijzondere begraafplaats voor Roomsch-Katho- lieken aan den Warnsveldschen weg en een bijzondere begraafplaats voor Israëlieten aan den Vierakkerweg. Het volgende getal lijken werd in het afgeloopen jaar op de begraafplaatsen ter aarde besteld a. op de algemeene begraafplaats 208 b. begraafplaats voor Roomsch-Katholieken 43 c. Israëlieten 11 Totaal 262 De begraafplaatsen verkeeren in goeden staat. Het plantsoen en de gebouwen op de algemeene begraafplaats werden naar behooren onderhouden. Diverse graven werden weder op daartoe strekkend verzoek tegen betaling eener jaarlijksche vergoeding of tegen betaling van een som in eens door de gemeente in voortdurend onderhoud genomen. Aan het einde van 1932 waren 208 graven bij de gemeente in onderhoud, waarvan 159 tegen betaling van een jaarlijksche vergoeding, en 49 graven tegen betaling van een som in eens. In het verslag over 1932 maakten wij er reeds melding 37 van dat de algemeene begraafplaats, met name voor tweede-klasse graven, weldra niet genoeg ruimte meer zal bevatten. In de vergadering van Uwen Raad van 12 Dec. 1932 werd ons college een crediet verleend van f 47000 voor uitbreiding van de begraafplaats. Het is de be doeling het nieuwe gedeelte, dat voor vele jaren vol doende ruimte zal bieden, door een smalle, overbrugde waterpartij van het tegenwoordig terrein afgescheiden te houden en aan de stadszijde eveneens met een slinger gracht af te sluiten. Bad- en zweminrichtingen. De belangrijkste van de aan de baden uitgevoerde onderhoudswerken zijn de volgende IJsselbad. Voor de kleedkamertjes op den wal werd een tegel trottoir aangelegd. Het bleek noodig te zijn, de openingen boven de deuren der nieuwe kleedkamertjes tegen regeninslag te voorzien. Deze openingen zijn daartoe met strooken glas dichtgezet. Langs de rijwielbewaar plaats is een hek aangebracht. Het drijvende badhuis en de hekken der vonders zijn opnieuw geverfd. Graaf-Ottobad. Het controlehuisje is op een steenen voet geplaatst en van een nieuwe houten vloer voorzien, tevens is het van buiten en binnen geheel op nieuw geverfd. Voor aanvulling van de beide ondiepe bassins is 80 M3. rivierzand ingebracht.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 20