<410 Bijlage S. 16 Bijlage S. 17 Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. W. ten Broeke. Uitbreiding bakkerij in perceel Spittaalstr. 85 door plaatsing 2 electromotoren en een heeteluchtoven. Geen bezwaar. N.V. H. Ree- sink en Co. Plaatsing van een elec tromotor in perceel Ha- venstr. 47, ter aandrijving van een verplaatsbare ge combineerde plaat- en pro- fielijzerschaar. Geen bezwaar. A. Peters. Plaatsing van een electro motor, ter aandrijving eener luchtpomp, enz. in een perceel a/d Dreef. Geen bezwaar. Firma A. Velders en Zoon. Plaatsing van een electro motor, ter aandrijving van een kerfbank in perceel Korte Hofstr. 1. Geen bezwaar. N.V. American Petroleum Com pany Den Haag. Oprichting ondergr. ben zinebewaarplaats (6000 L.) vóór perceel IJsselkade 24a. Ketel te fundeeren op min stens 3 gecreosoteerde houten jukken van 2 pa len met kespnapersen op 7 atmospheer. In de vergun ning opgeno men. M. Jurriëns. Plaatsing 3 electromotoren met draaibank, boorma chine en bandzaag in per ceel Coenensparkstraat. Geen bezwaar. A. E. Veenen- daal. Oprichting ondergr. ben zinebewaarplaats vóór perceel Gr. Otto Singel 191. Ketel te fundeeren op min stens 3 gecreosoteerde houten jukken van 2 pa len met kespnapersen op 7 atmospheer. In de vergun ning opgeno men. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. A. Meerstadt Jr. Plaatsing 3 electromotoren in perceel Roode torenstr. 8 Geen bezwaar. N.V. Handelmij. S. Levison." Oprichting lompenopslag plaats met electr. balen- transportinrichting op per ceel a/d Hoogen Loswal. Geen bezwaar. N.V. Spieker en Elferink's Trans port- en handel- maatschapij. Oprichting eener smederij met plaatsing van 8 elec tromotoren op een perceel a/d Pollaan. Geen bezwaar. N.V. Tramweg mij. Zutphen— Emmerik. Oprichting ondergr. ben zinebewaarplaats met af tapinrichting a/d IJssel kade. Ketel te fundeeren op min stens 3 gecreosoteerde houten jukken van 2 pa len met kesp napersen op 7 atmospheer. In de vergun ning opgeno men.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 207