Bijlage S. 14 Inrichtingen Hinderwet, enz. Bijlage S. 15 Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. bouwvergunning werd verleend bij besluit van B. enW.d.d. 28-10 1931. voorwaarde, dat de deu ren op de teekening ge merkt A en B zelfsluitend worden gemaakt en brand vrij bekleed. In de vergun ning opgeno men. N.V. Petroleum mij. „Purfina" te Rotterdam. Oprichting bovengr. be waarplaats van 8000 L. petroleum in vaten op een perceel a.d. Badhuisweg. In de bewaarplaats geen open vuur of licht en steeds aanwezig 2 H.L. droog zand met 2 goed bruikbare schoppen. Alsvoren. H. Harmsen Uenk. Plaatsing 1 electromotor van 3 P.K. in perceel Kanonsdijk 13a. Geen bezwaar. N.V. Handelmij. S. Levison. Aanbrengen electr. hijsch- inrichting met 2 motoren resp. van 3'/2 en 1-7 PK. in elk der perceelen Hooge Losplaats 3, Havenstr. 19 en 43. Geen bezwaar. Zutphensche snij- inrichting. Oprichting werkplaats voor snijden rubber, enz. terrein Hoornwerk. Geen bezwaar. N.V. Bataafsche Importmij. te Den Haag. Oprichting ondergrond- sche benzinebewaarplaats met aftapinrichting op een perceel a. h. Hoornwerk. Ketel te fundeeren op minstens 3 gecreosoteerde houten jukken van 2 pa len met kesp napersen op 7 atmospheer. In de vergun ning opgeno men. D. G. Reesink. Plaatsing 1 electromotor 5 P.K. in perceel Gr. Otto- singel 161 ter aandrijving Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. eener schaafmachine en cirkelzaag. Geen bewaar. N.V. American Petroleum Com pany Den Haag. Tijdelijke plaatsing eener benzinemeetpomp op een benzinetank in gemeente grond vóór perceel IJssel- kade 24a. Geen bezwaar. N.V. Cornegoor's Houthandel. Plaatsing van een elec tromotor 46 P.K. in per ceel Emm. weg 4. Geen bezwaar. N.V. H. Ree sink en Co. Plaatsing van een electro motor 7y2 P.K. ter aan drijving eener ijzerzaag machine in perceel Ha venstraat 47 en 47a. Geen bezwaar. H. Kelderman. Uitbreiding bakkerij in perceel Turfstraat 4 door plaatsing van een heet- wateroven. Geen bezwaar. C. Muijderman. H. Bilderbeek. Oprichting ondergr. ben zinebewaarplaats (20.000 L.) met aftappomp op/in perceel Nieuwstad 69. Oprichting snijinrichting in perceel Hoornwerk 31. Ketel te fundeeren op min stens 3 gecreosoteerde houten jukken van 2 pa len met kesp napersen op 7 atmospheer. Geen bezwaar. In de vergun ning opgeno men. Provisoren Oude en Nieuwe Gast huis. Plaatsing van eenige elec- tromotoren, centrifugaal- pompen, zelfstokers en eene kolentransportinrich- ting. Geen bezwaar.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 206