Bijlage S. 12 Door Burgemeester en Wethouders werden in handen van den Brandraad om advies gesteld de volgende verzoek schriften ingevolge Bouwverordening, Hinderwet, enz. Bijlage S. 13 Bouw- en woningtoezicht. Gebouwen, enz. Bevindingen met zoo noodig daaraan gegeven gevolgen. Wasch- en strijkinrichting firma Ten Hoopen.| Badhuisweg. Perceel Broederenkerkstr. 7 Perceel Halterstraat 10. De vonkenvanger op den schoorsteen liet vonken door. Bij den eigenaar aan gedrongen op spoedig herstel. Hieraan werd voldaan. Na een ingekomen klacht werd de rookgeleiding nagezien. Deze voldeed lang niet aan de bepalingen der bouwver ordening. Aan het verzoek om volgens aanwij zing zulks te verbeteren, werd voldaan. De schoorsteen en het rookkanaal voldeed niet aan de voorschriften der bouwverordening. Aan het verzoek om zoo spoedig mogelijk aan die voorschrif ten te voldoen, is gevolg gegeven. De schoorsteen op de bovenverdie ping brandgevaarlijk, omdat de nisstop geheel was doorgeroest. Aan het verzoek om een nieuwen metalen nisstop te laten aanbrengen, is voldaan. Bezocht werden 127 hooiopslagplaat- sen. Direct brandgevaar werd niet ge constateerd. Te dicht opgestapeld hooi bij schoor- steenen en rookkanalen werd op last verwijderd. Perceel Kerkhof 6. Hooibroei. Naam v. d. verzoeker. N. VBoekbinderij v.h. C. H. F. Wöhrmann en Zonen. G. W. Offerman. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge- geven gevolg. Verbouwing van de per- ceelen Kolenstr. 19 en 21. Verbouwing van perceel Nieuwstad 49. B. Vlaswinkel. Provisoren v. h. Oude- en Nieuwe Gasthuis. v. der Wal. Opzichter van Fortificatiën te Deventer. Bestuur van het St. Walburgis Ziekenhuis. Bouwen auto-garage op perceel Bernerstraat 15. Maken van een ketelhuis en wateronthardings-in- richting in perceel Gast huisstraat 18. Verbouwing perceel Turf- straat 1. Afbreken en weder op bouwen van de keuken, enz., behoorende bij per ceel Nieuwstad 76. Wijzigen van het plan tot1 het verbouwen van het ziekenhuis aan den Martinetsingel, waarvoor Geen bezwaar. De deuren van magazijn en werkplaats, toegang gevende tot de garage, te vervaardigen van brand vrij materiaal en zelfslui- tend te maken. Het pla fond der garage brand vrij te bekleeden en aan brengen van de noodige luchtroosters. Wanden, dak en vloer van onbrandbaar mate riaal en aanbrengen van de noodige luchtroosters. Geen bezwaar. Geen bezwaar. Geen bezwaar. Goedgevonden in te trek ken de voorschriften ver meld onder g, h en i van nevengemeld besluit onder In de vergun ning opgeno men. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 205