Bijlage Q. 4 college blijft zich met de afwikkeling der zaken belasten en zal tegen het einde des jaars zijn taak neerleggen. Ons rest een woord van hartelijken dank aan die leden het corps heeft lange jaren op de hoogte ge staan die de burgerij mocht vorderen, en meestentijds belangeloos de openbare zaak gediend. Dat wij niet minder erkentelijk zijn aan den directeur, F. Engelsma, die van den beginne af de voortreffelijke leider is ge weest en eveneens zijn ontslag vroeg, spreekt van zelf. De Vereeniging tot beheer van een Muziekcorps, J. DIJCKMEESTER, Voorzitter. D. DE GROOTE, Jr. Secretaris. Bijlage R. VERSLAG van het Gemeenteslachthuis te Zutphen en den Keuringsdienst van Vee en Vleesch in den kring Zutphen over het jaar 1932. 1. Personeel. Wijziging in het personeel had niet plaats. Met ingang van 4 Mei werd C. L. Wisseborn opnieuw voor een jaar als aankomend werkman (hulp-machinist) in lossen dienst aangenomen. Op 31 December bestond het personeel uit1 directeur, 1 klerk, 3 keurmeesters, 1 machinist, 3 vaste werklieden en 1 aankomend werkman in lossen dienst. Van de ambtenaren waren in de loop van het jaar 4 ziek gedurende 31 dagen en van de werklieden 2 gedurende 21 dagen. Tijdens het verlof van den directeur werd deze ver vangen door den dierenarts J. H. de Groot te Zutphen. 2. Verordeningen. Bij besluit van den gemeenteraad van 18 Juli 1932 werd de vleeschkeuringsverordening gewijzigd naar aan leiding van het arrest van den Hoogen Raad van 22 Februari 1932, betreffende de keuring van vleeschwaren. 3. Gebouwen, Inrichting en Terrein. Deze verkeeren in goeden staat. In het vorig jaar verslag werd reeds gewezen op scheuren, welke zich

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 193