Bijlage N. 4 De kosten vallende op de uitvoering van de bepa- mgen van het werkliedenreglement hebben bedragen voor 471 verlofdagen f 2846.96 10 dagen wegens ongevallen 63 98 156 ziekte 897.21 familieomstandigheden - 62 37 aan vergoeding voor gebruik van eigen gereedschap - 15 25 Totaal f 3885.77 Besprekingen, de belangen van den dienst betreffende zoowel als van het personeel, werden op verzoek van et Bestuur van één der onderafdeelingen tweemaal gehouden. Straffen behoefden niet te worden opgelegd. De inhoud van de op het beltterrein aanwezige ver- bandkist werd op tijd aangevuld. Een eerste verband kon steeds door daarvoor geoefend personeel worden gelegd. Overzicht van ziekte- en ongevaldagen. Bijlage N. 5 Kleeding. Uitgereikt werden aan het personeel 9 manchester jassen, 72 blauwe pakken, 74 slooven en 35 petten. Inrichtingen. De diverse gebouwen ondergingen de noodzakelijkste herstellingen en noodige teerwerken. De bestrating op het terrein werd voor zooveel noodig hersteld met door de afdeeling gemeentewerken verstrekt oud materiaal. Teneinde het overbodig verwerken van versch hooi te voorkomen, werd een hooiberg gezet van ca. 4x5 Mtr. breedte en lengte. De hoekpalen en het rooster werk werden gemaakt van voorhanden oude tramrails. De ruimte onder dezen hooiberg wordt gebruikt voor het op een droge plaats opbergen der sneeuwploegen. De belthond houdt het terrein vrij van ratten. Materiaal. Het rollend materiaal werd naar behooren onderhouden. Na inschrijving werd geleverd door den Heer D. Stolp, 200 tonnen en 50 deksels voor f 948.25 en door de firma L. L. Dullaert Co. 150 tonnen met 150 deksels voor f 705.-. Een nieuwe vierwielige aschwagen werd na inschrijving geleverd door de firma J. Geesink te Weesp voor f 1075. Een nieuwe pneumatische tender werd geleverd door de fa J. v/d Vegte te Amersfoort voor f 438.50. Bespanningen. Tengevolge van de uitbreiding van de buitenwijken Aantal dagen Naam T. Frantzen H. Broer A. H. van Osch J. Siebers E. J. Spiegelenberg H. Sandmann H. Hagens P. Pleur W. Soolsma G. Olthuis H. H. Meppelink G. Gerritsen F. Burgers T. Veldhuizen J. Hüsken P. Sierink J- W. Hoe vers verzuim wegens z'ekte ongeval

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 172