Bijlage L. 44 In verband met de bepalingen van het Werklieden reglement, werden in den loop van dit jaar uitbetaald: I 42.96 ingevolge art. 33 (uitkeeringen op feestdagen). 34 bij ziekte.) 39 bij verzuim). 40 bij verlof), f 142.94 Het aantal ziekte-uren bedroeg 0. Verzekeringen. Het bedrag, waarvoor de gebouwen met de daarin geplaatste toestellen, machines, de inventaris enz. ver zekerd zijn werd gebracht van f213150.— op f 165300.— Het geheel werd door tusschenkomst van de firma Bekouw 6 Mijnssen te Amsterdam op beurspolis verzekerd tot 31 December 1935. Toestand der inrichting. Hieraan had het gewone onderhoud plaats. Het geheel bevindt zich in goeden staat, met uit zondering van den machinekelder. De oorzaak van het ontstaan der scheuren in dien kelder kon nog steeds niet worden opgespoord. Het ijzerwerk der ramen in het filtergebouw blijft veel onderhoud eischen. Motoren en pompen. Hieraan had het gewone onderhoud plaats en ver- keeren deze in goeden staat. In totaal werd gedurende 3543 uur en 35 minuten naar de stad gepompt, terwijl de filterpompen gedurende Bijlage L. 45 3333 uur en 20 minuten in bedrijf waren. Het grootste aantal uren, dat op één dag naar de stad gepompt werd bedroeg 15 uur en 30 minuten, het kleinste 5 uur en 45 minuten. Met uitzondering van enkele kleine storingen kwam dit jaar slechts een groote storing voor in de electrici- teitslevering, n.l. op 8 Maart van 18 uur 20 tot 22 uur 45. Aangezien voldoende water in het reservoir aan wezig was had dit geen invloed op de waterlevering. Filters en bronnen. 43 maal werd een voorfilter schoongemaakt. In totaal werd hiervoor gebruikt 7929 M3. water. Bij een opbrengst van 150 M3. per uur konden de bronnen nog steeds voldoende water opleveren, zoodat uitbreiding nog niet noodig was. Overwogen wordt om in het volgende jaar een put bij te plaatsen. Terrein. Het in orde houden van het terrein bleef aanbesteed, en dit werd goed onderhouden. Watertorens. Beide verkeeren in goeden staat. Het buitenverfwerk van den ouden toren werd dit jaar nog niet vernieuwd. Het reservoir hierin verkeert echter in slechten staat, en is thans niet bruikbaar. De waterstandsaanwijzer gaf geen reden tot klagen. Buizennet, brandkranen en afsluiters. Deze verkeeren in goeden staat. Lekken van beteekenis kwamen niet voor.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 144