Bijlage J. 2 de C.B.T.B., de vereeniging van oud-leerlingen der school en een vrij groot aantal belangstellenden. Onvoorwaardelijk werden bevorderd van de eerste naar de tweede klasse J. Arfman te Holten, H. Braak- hekke te Harfsen, T. Eggink te Brummen, G. Enzerink te Harfsen, G. J. W. Greutink te Laren, G. AHagen te Leesten, M. E. Hammink te Gaanderen, J. Huetink te Angerlo, R. Kloosterboer te Wilp, H. de Kort te Deventer, G. J. Leering te Barchem, K. Meijer te Eerbeek, G. J. Nieuwenhuis te Wilp, G. J. Schieven te Baak, E. J. W. Veltink te Eldrik, A. Verhagen te te Deventer en J. Zweverink te Lochem. Voorwaardelijk werden bevorderd G. J. Beker te Voorst, H. Makkink te Gorssel en G. Smeenk te Vierakker. Niet bevorderd werden 4 leerlingen. Het einddiploma werd uitgereikt aan H. P. Alderkamp te Werven, H. J. Blaas te Rheden, H. Bodt te Doetinchem, J. Boschloo te Leesten, G. W. Brascamp te Olst, B. H. van Essen te Ruurlo, B. Folkerts te Hoenderloo, D. E. Jansen te Steenderen, G. J. Kets te Steenderen, J. F. Kunst te Arnhem, Th. C. H. Lamers te Eist, A. Loman te Almen, H. Ch. Lövengreen te Apeldoorn, E. R. W. Makkink te Olst, H. Makkink te Gorssel, H. Meulenbrugge te Vorden, J. C. Nieuwenhuis te Diepenveen, G. J. Rossel te Vor den, L. W. Talens te Arnhem, F. J. Tjallingi te Apel doorn, A. Wagenaar te Vaassen, D. J. Wesselink te Warnsveld, G. M. J. Wijers te Bronkhorst, R. W. Wijers te Voorst en M. van Zeyts te Eefde. Van de ouders der leerlingen in de eerste klasse zijn 21 landbouwer, een winkelier, een ambtenaar bij de S.S. en een hoofdopzichter bij de Ned. Heidemaatschappij. Bijlage J. 3 Van de 25 gediplomeerden gaan 17 in het bedrijf van hun ouders, terwijl 8 het examen zullen doen voor den cursus van de Ned. Heidemaatschappij. De leermiddelen, het meubilair en het schoolgebouw verkeeren in een goeden staat. Met de leerlingen der eerste klasse werd een bezoek gebracht aan een paar groentekweekerijen en fruitteelt- bedrijven in de omgeving. Met de leerlingen der tweede klasse werden gehouden twee practische lessen in fruitteelt op de fruitkwee- kerij „Brunninksweerd" te Warnsveld, twee practische lessen in veeteelt op de boerderij „Ruimzicht" te Brummen en een op de proefboerderij van de G.O.M. v. L. te Haarloo, twee practische lessen in pluimveeteelt op het bedrijf van den heer H. Garsen te Warnsveld. Verder werd met hen een bezoek gebracht aan de coöperatieve zuivelfabriek en een boerderij te Eefde, aan de proefmesterij en de coöperatieve aankoopver- eeniging te Zelhem, aan de terreinen en gebouwen van den Plantenziektenkundigen Dienst, het proefstation voor veevoederonderzoek en het Instituut voor Land bouwwerktuigen en Gebouwen te Wageningen, aan een papierfabriek te Eerbeek, aan het Rijksinstituut voor Pluimveeteelt te Beekbergen, aan de eendenhou- derijen te Tonsel, aan de St. Walburgkerk en het museum „de Graafschap" alhier. Op 7 October werd op recht feestelijke wijze herdacht het 25-jarig bestaan der school en het zilveren jubileum van den heer H. D. Zelders als leeraar aan de school. Door de oud-leerlingen en leerlingen werd aan de school als blijvend aandenken aangeboden een tegelplaat en een gesmeed ijzeren lamp en aan den heer Zelders een radiotoestel.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 113