Bijlage I. 8 Door verschillende klassen werden onder leiding van de leeraressen enkele fabrieken en instellingen bezocht, o.a. de boterfabriek te Eefde de kaasmakerij van Van Vuren te Brummen de ijzergieterij en emailleerfabriek der firma Diepen- brock en Reygers te Ulft de meubelfabriek L.O.V. te Oosterbeek. De leerlingen der opleidingsklasse Na bezochten de weverijen der firma Spanjaard te Borne, de Hoogere Textielschool te Enschede en de fluweelweverij der fa. Van Heek te Enschede. Het aantal bibliotheekboeken bedraagt thans 508. Bijlage I. II. Ambachtsschool. Het personeel was op 31 December als volgt samen gesteld J. Kruys Voorberge, Directeur. F. Hartsuiker, Leeraar in timmeren en vakteekenen. H. J. Leferink, Tj. Bonnema, R. Renssen, schilderen, vak- en hand- teekenen. schilderen en handteekenen. bankwerken, vakteekenen, en stoomwerktuigkunde, smeden-bankwerken en vakteekenen. smeden-bankwerken en vakteekenen. meubelmaken en vak teekenen. metselen en vakteekenen. electrotechniek, automon tage en vakteekenen. voortgezet lager onderwijs. Leeraar in voortgezet lager onderwijs. J. van Duinen, Leeraar in voortgezet lager onderwijs. W. Balvers behangen en stoffeeren. C. v. d. Abeele, bakken en bijbehoorende vakken. A. Dekker, Concierge. H. Dijkjans, G. Rubingh, Tj. Koopmans, W. Kleinbussink, J. Buijs, W. Paalman, C. Versteeg, J. Strubbe, D. W. Jansen Venneboer, De heer Bonnema verkreeg de aanteekening op de akte Nlll.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 106