Bijlage I. 4 I. Vakschool voor Meisjes. Gedurende dit jaar waren aan de school werkzaam van 1 Jan.31 Dec. Mej. A. C. Simmermans, Mej. I. M. v. d. Worp, Mej. J. J. Kroeze, Mej. C. E. Kempf, Mej. Chr. Nipius, Mej. W. L. J. Tacke, Mej. W. Mulder, Mej. D. Wahl, Mej. A. Mentink, Mej. A. Bogtstra, Mej. C. E. Visser, Mej. A. A. Doornik, Mej. G. Ie Nobel, Mej. W. Kleiterp, Mej. D. Meijer, Mej. J. C. Kuiper, Mej. J. Klaassen, De heer Dr. J. Blok, Directrice. Adj.-Directrice en leerares koken en voedingsleer. Leerares teekenen, kunstge schiedenis, costuumkunde. Leerares patroonteekenen, costuumnaaien. Leerares idem. Leerares patroonteekenen, linnennaaien. Leerares fraaie handwerken. Leerares nuttige en fraaie handwerken. Leerares nuttige handwerken en linnennaaien. Leerares huishoudkunde en waschbehandeling Leerares idem. Leerares idem. Leerares koken en voedings leer. Leerares idem. Leerares algemeen vormend onderwijs. Leerares idem. Leerares kinderverzorging en opvoeding. Leeraar hygiëne. Bijlage I. De heer W. F. v. Raaij, Leeraar scheikunde en admi nistratie. Mej. F. E. Kan, Assistent Huishoudster. A. v. d. Meent, Concierge. Van 1 Jan. tot 1 Sept. Mej. M. Hupkes, Leerares koken en voedings leer. Van 1 Jan.4 April en 1 Oct.'31 Dec. Mej. H. Diepersloot, Leerares costuum- en lin nennaaien. Mej. C. Memelink, Leerares idem. Van 1 Oct.31 Dec. Mej. H. Feberwee, Leerares costuum- en linnen naaien. Mej. F. Kolkman, Leerares idem. Mej. M. Wagenvoort, Leerares idem. Mej. J. Kamsteeg, Leerares koken en voedings leer. Tijdens ziekte van Mej. C. E. Kempf werden de lessen van 5 April tot 25 Mei waargenomen door Mej. E. Reiber en van 25 Mei tot 1 Juni door Mej. C. Memelink. Tijdens ziekte van Mej. Chr. Nipius werden de lessen van 28 Juni tot 27 Juli waargenomen door Mej. C. Memelink. Wegens ziekte van Mej. F. E. Kan werd van 21 October tot 24 December Mej. H. Pottinga als assistent-huishoudster benoemd.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 104