Bijlage G. 2 Bijdragen. Aan schoolgelden is ontvangen a. in de Leeuwerikstraat f 911.„ b. op den Paardenwal359.335 c. in de Hoven136.25 1406.587 Het gemeentelijk subsidie bedroeg f 15750.—. Gebouwen. De gebouwen verkeerden in een goeden staat van onderhoud. De Commissie van Toezicht, J. RUIBING, Secretaris. ZUTPHEN, Februari 1933. Bijlage H. VERSLAG der Commissie tot WERING VAN SCHOOLVERZUIM te Zutphen over het jaar 1932. Aan den Raad der Gemeente Zutphen. Ingevolge het bepaalde bij art. 16 van het Huish. Reglement der Commissie, (Gemeenteblad no. 128), heeft de Commissie voornoemd de eer U het volgende verslag over 1932 aan te bieden. In de samenstelling der Commissie kwam eenige verandering a. in de vacature, ontstaan door het be danken van den heer P. F. Zuuring, werd door Uw College benoemd de heer D. J. Wan sink; b. in die van wijlen den heer J. Gimberg benoemde U den heer G. N. Hagenaar. Het moge hier de plaats zijn met een enkel woord van weemoedige herinnering het overlijden te gedenken van den zoo hooggeachten Voorzitter der Commissie, den heer Gimberg, die in de vele jaren van zijn lidmaatschap, door zijn ge moedelijk woord van ernstig vermaan en waarschuwing aan nalatige ouders, ongetwijfeld veel heeft bijgedragen tot de bestrijding van het schoolverzuim. Zijne nage dachtenis blijft bij de Commissie in dankbare herinnering voortleven. Het moderamen werd aldus vastgesteld A. K. Klaren, Voorz. H. W. Nijhof, 2de Voorz. G. W. Ormel, Secr.H. J. van den Berg, 2e Secr. De Commissie vergaderde 18 maal. De vergaderingen worden zeer trouw door de leden bezocht, wel een

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1932 | | pagina 100