16 Resumeerende bedroeg dus het aantal leer lingen op 31 December 1931 Hieronder zijn 10 buitenleerlingen van welke er 3 in Zutphen woonachtig zijn 4 leerlingen ontvangen van gemeentewege steun bij de aanschaffing van boeken en leermiddelen. Vrijstelling van de lessen in lichamelijke oefening werd verleend aan 3 mannelijke leerlingen krachtens geneeskundige verklaring. Alle leerlingen der 2de klasse namen deel aan het eindexamen. Bij besluit van Burgemeester en Wet houders van 25 Maart 1931, le Afd. U no. 764, waren bij dat eindexamen aange wezen als gecommitteerden de heeren L. Spier, Voorzitter, H. W. A. Behrens, Secretaris, J. P. W. van Elk, G. L. Maal- drink, Ir. H. W. de Kruijff, B. H. d' Au z on en als hun plaatsvervangers de heeren Mr. B. G. Wildervanck de Blécourt, M. S. Gerbrandy, J. M. Ubbens, D. L. ten Dijk, H. J. Smith, Mr. C. E. Stolk, C. Veer dig, W. C. Schier beek, J. H. Niemeijer en Ir. P. Josephus Jitta, Bijlage D. 17 allen te Zutphen, wier benoeming was goed gekeurd bij beschikking van den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen van 8 April 1931, no. 4589, Afd. V. H. M. O. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Salland had als haar vertegenwoor digers aangewezen de heeren D. Wöhr- mann, K. van Gelder en G. van Nek. Het schriftelijk examen had plaats op 29, 30 Mei, 1, 2, 3, 4 en 5 Juni, het mondeling examen op 23, 24 en 25 Juni. In de eind- vergadering op 25 Juni werd de uitslag vast gesteld en aan de candidaten medegedeeld. Aan alle candidaten kon het getuigschrift worden uitgereikt. De namen der geslaagden zijn, in alpha- betische volgorde H. A. M. van den Berge, Mej. G. J. H. Besling, T. L. Beumer, M. J. Christiaans, R. H. Derks, H. M. R. Evers, H. J. B. Haagen, H. W. Jansen, J. Langeler, Mej. E. Meijer, J. Oldenhof, Mej. J. A. J. Schepers, J. H. Scherer. Omtrent hun verdere bestemming kan het volgende medegedeeld worden 3 vrouwelijke en 6 mannelijke zijn geplaatst op een kantoor2 mannelijke studeeren voor onderwijzer, 1 mannelijke studeert voor analyst en 1 mannelijke studeert aan de Handelshoogeschool te Rotterdam. Verordeningen. Deze bleven ongewijzigd. Programma. In het nieuwe schooljaar ontvingen de Klasse. Mannelijke leerlingen Vrouwelijke leerlingen Totaal I 9 2 11 II 5 6 11 Totaal 14 8 22

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 94