12 (verpachtingen, koop en verkoop, erfpacht). Staat van gemeente-eigendommen. Gemeentebestuur. Commissiën en besturen. Gemeente-ambtenaren, beambten en werk lieden (uitgezonderd onderwijzend personeel). Verkiezin gen (met uitzondering van het opmaken der kiezerslijsten). Verordeningen. Drankwet. Armwezen (met uitzondering van de statistiek). Krankzinnigenwet. Vakbladen, Staats courant, Handelingen der Staten-Generaal, Staats- en provinciale bladen. Decimale registratuur. Werkver schaffing. Werkloosheidsverzekering en arbeidsbemid deling. Administratie gemeentelijk grondbedrijf. W. B. Hem min ga, hoofdcommies, chef der afdeeling. W. D. de G root, commies. B. Holdijk, adjunct-commies 2e klasse. C. Dirks, klerk. le afdeeling. Onderwijs. Gemeentebegrooting en -rekening. Man daten. Geldleeningen. Gratificatiën. Declaratie van aan de gemeente toekomende gelden. Belastingen, retributiën enz. Begrootingen en rekeningen van aan de gemeente rekenplichtige instellingen. Zekerheidstellingen. Pensioe nen. Alles wat overigens tot de comptabiliteit behoort. L. Baptist, hoofdcommies, chef der afdeeling. G. N. Hagenaar, commies. H. N. B. van Santen, controleur der belastingen. G. M. Coolhaas, adjunct-commies le klasse. A. M. Banz, tijdelijk klerk. 2e afdeeling. Openbare werken. Woningwet. Bouwverordening. Gezondheidswet. Militie en militaire zaken (uitgezonderd het opmaken der inkwartieringslijst). Geneeskundige 13 wetten. Veeartsenijkundige politie. Politieverordening. Loterijwet. Collecten (niet voortvloeiende uit de Armen wet). Jacht en visscherij. Marktwezen. Wet Openbare Middelen van Vervoer. Motor- en Rijwielwet. Trekhon- denwet. Landbouwzaken. Legalisaties van handteeke- ningen betreffend zaken tot deze afdeeling behoorende. Warenwet. Vleeschkeuringswet. Bioscoopwet. J. B. G. Beerta, commies, chef der afdeeling. P. J. Frank, adjunct-commies le klasse. 3e afdeeling. Burgerlijke stand. Hinderwet. Veiligheidswet. Arbeids wet. Steenhouwerswet. Stoomwet. Ongevallenwet. Be- roepswet. Ziektewet. Nederlanderschap en Ingezeten schap. Invaliditeitswet. Begraafwet en begraafplaats. Pandhuiswet. Legalisaties van handteekeningen, voor zoover niet behoorende tot de 2e afdeeling. Tafel van sterfgevallen. Vaccinatie en doodschouw. Uitreiking van stukken aan particulieren. Ambtseedige verklaringen. Verklaringen van gegoedheid, onvermogen en omtrent gedrag. Leges. Eedsafleggingen. Kadaster. Bevolking. Migratiestatistiek. Inlichtingen nopens personen. Pas poorten. Brandweer. Leerplichtwet. Attestatiën de vita. Waarborgwet. IJkwezen. Inkwartieringslijst. Statistiek armwezen. G. J. Flameling, commies, chef der afdeeling. G. J. Waan de rs, adjunct-commies 2e klasse. Th. J. A. Castelein, klerk. De secretarie is voor het publiek geopend eiken werkdag van 92 uur, Zaterdag van 912 uur.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 8