116 een nieuwe riftvloer gemaakt, terwijl om het speel terrein een nieuwe omheining is gemaakt. Van school E is het buitenwerk opnieuw geverfd. In school B is ingevolge raadsbesluit d.d. 13 Juli 1931 een lokaal gewijzigd en vergroottevens is voor het hoofd een nieuw kamertje ingericht. Dit werk is opge dragen aan A. Meers tad t Jr. voor de som van f 1297 de totaalkosten hebben f 1255.28 bedragen. In school H is de lantaarn op de binnenplaats ge schilderd en het buitenverfwerk bijgewerkt. Tevens is één lokaal geverfd en één urinoir gewijzigd. In school F is één lokaal ingericht voor het 6e leerjaar en één lokaal geverfd. In school C zijn twee geluiddempende afscheidingen tusschen enkele leslokalen gemaakt. In de handelsschool zijn de muren van 3 lokalen afgebikt en opnieuw bepleisterd. Het buitenwerk van het gymnastieklokaal Broederen kerkplein is opnieuw geverfd. In het gymnasium is één der lokalen geverfd. Voor diverse onderwijsinrichtingen werden 81 banken met de daarbij behoorende meubelen geverfd. Ook werden nog 20 banken gewijzigd. Ingevolge besluit van Burgemeester en Wethouders van 25 Februari 1931, waarbij een crediet groot f 150 werd verleend voor aanschaffing van een springkast, werd deze voor het gymnastiekonderwijs aangeschaft. Voorbereidend lager onderwijs. Hiervoor verwijzen wij naar het hierachter als bijlage G opgenomen verslag omtrent den toestand der gesub sidieerde bewaarscholen in deze gemeente. 117 Lager onderwijs. Opgave van het getal der openbare en bijzondere scholen, voor elk soort afzonderlijk. Openbare scholen. Voor gewoon lager onderwijs 8 Voor uitgebreid lager onderwijs 1 Totaal 9 Bijzondere scholen. Voor gewoon lager onderwijs 5 Voor uitgebreid lager onderwijs 1 Totaal 6 Geheel getal scholen 15 Opgave van het getal onderwijzers naar de kunne, ingedeeld in hoofden van scholen en onderwijzers te weten aan de Hoofden van scholen (mannel.) Onderwijzers Hoofden van scholen (vrouwel.) Onderwijzeressen Totaal Openbare scholen Gesubsidiëerde bijz. scholen Geheel. 8 4 12 23 18 41 1 1 2 28 17 45 60 40 100

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 61