52 u O i 4 53 Na gehouden onderhandsche aanbesteding werd het maken van een gewapend betonbak bij de Nieuwstads- sluis opgedragen aan H. Haverkort te Vroomshoop, voor de som van f 5527. Bij den aanvang van het verslagjaar waren in uit voering le. het bouwen van een hef brug over de Noorder- derhaven, opgedragen aan firma Thole te En schede voor de som van f 31970 2e. het maken van den onderbouw van een nieuwe hefbrug en het maken van een beschoeiing met taludverdeeling en bijkomende werken in en langs de nieuw geprojecteerde Noorderhaven, opgedragen aan H. Haverkort te Vroomshoop, voor de som van f 123800 Datum der besteding. 2 5 cc x: Omschrijving der werkzaamheden. Aannemer. 30 Maart. 26 Maart. 17 April. 10 Juni. 6 Aug. 12 Aug. 29 Sept. 2 Nov. 17 Nov. 13 20 7 Het uitbaggeren v.d. Noorderhave met opspuiten v.d. uitkomenden qrond, het maken van taludver dedigingen en verdere bijk. werken Het maken van een betonschutting, 32 st. nieuwe kleedkamertjes op den wal, het maken v. e. rijwiel- bergpl. met betonschutting en het maken v. e. vonder met trap en brug, met bijk. werken aan het IJsselbad. Het bouwen van een transformator huisje aan de Dreef. Het maken v. e. rioleering, ophoo- qinq en bestrating met bijk. wer ken a.d. Marschweg, alsmede het maken v. e. rioleering in de Baank- straat. Het maken v. e. rioleering, ophoo- ginq en bestrating met bijk. wer ken aan de Vijfmorgenstraat, Lu- nettestraat en Zaagmolenweg. Het bouwen van een transformator ruimte, op het terrein van de voor malige Vischmarkt. Het bouwen van 4 los- enlaad- steigers en het maken van 4 rem- mingpalen en 30 meerpalen in de Noorderhaven. Het maken van een rioleering met bijk. werken in de Pollaan. Het maken van een rioleering met bijkomende werken op de Var- I kensweide. Fa. Prins van Wijngaarden, te Hattem G. Keijzer en K. Oosterhof te Zutphen H. P. v. Lim- beek te Zutphen H. Roseboom en H. v. Eiken horst te Hattem Th. Polman en G. J. Rosch, te Zeddam H. P. v. Lim- beek te Zutphen Fa. Gebr. Hel- lendoorn, te Zwolle H. Roseboom en H. v. Eiken horst te Hattem L, Verbeek, te Warnsveld. No. bestek. 1 Datum der besteding. Aantal inschrijvers. Omschrijving der werkzaamheden. Aannemer. Aan- nemiugssom.j 9 Maart. 25 Juli. 9 4 A. Het maken v. e. keibestrating met klinkertrottoir en bijk. werken in de Dreef. B. Het maken v. e. keibestrating, tegeltrottoirs en tegelrijwielpad met bijk. werken in den Weg naar Warnsveld. C. Het maken v. e. klinkerbestrating tegeltrottoirs en tegelrijwielpaden met bijk. werken in de Leeuwe riklaan, IJsbaanstraat en Leeuwe rikstraat. Het veranderen v.e. leslokaal van school B aan den Tadamasingel H. Roseboom en H. v. Eiken horst te Hattem A. Meerstadt Jr. te Zutphen. f 7943.— f 1297.—

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 29