S30 Bijlage S. 16 Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge- geven gevolg. P. Jeunhomme. Mej. A. Bouman. N.V. Koelhuis „De Landbouw". N.V. Bataafsche Import mij. Den Haag. N.V. Boekbinderij v.h. fa C. H. F. W öhrmann 6 Zn. A. G. v. d. Berg. E. Zwiers Rzn. Verbouwen fabriek tot woning en garage. Verbouwen voorm. bew. school Bornh. str. 31 tot garage en werkplaats. Verbouwen van perceel Noorderhaven 7 tot garage. Oprichting ondergr. ben zine bew. plaats met bo- vengr. aftapinrichting in/ bij het perceel a.d. Boomp- jeswal. Alsvoren in perceel Kui perstraat 5. Verbouwing perceel Laar straat 2830. Bouw bergplaats voor brandstoffen, goederen en auto's op een perceel a.d. Badhuisweg. Wanden, zolder en vloer maken van onbrandbaar materiaal en aanbrengen van luchtroosters. Alsvoren. Alsvoren. Ketel te fundeeren op min stens 3 gecreosoteerde houten jukken van 2 palen met kesp napersen op 7 atmospheer. Voorstel de vergunning te weigeren, omdat de plaatsing der benzinetank met aftapinrichting bin nenshuis zal plaats hebben. Deur, toegang gevende van uit de garage naar bovenhuis en die, toe gang gevende n. h. plat dak, brandvrij bekleeden en zoo noodig van draad- j glas voorzien. Geheel te maken van on brandbaar materiaal met scheidingsmuren voor de auto-ruimtein de bui tenmuren der garage de noodige luchtroosters de de ramen en zoo noo- In de vergun ning opgeno men. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Bijlage S. 17 Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge- gevcn gevolg. H. H. Zoeteman. J. W. H. Brincker. fa. J. S. Postma 5 Zn. Jhr. Mr. C. C. de Jonge. firma R. Haren berg. Mej. A. Bouwman N.V. Bataafsche Import mij. te Den Haag. Verzoek om vergunning tot plaatsing benzinetank wagentje vóór of in per ceel Spittaalstraat 86. Bouwen garage op een perceel a.d. Frans Halsl. Verzoek om vergunning tot berging van benzine op het erf Spittaalstraat 49-51. Inrichten perceel Berkel- kade 17 tot garage. Vraagt vergunning om meer dan 20 L. benzine op te slaan in haar ga rage a.d. Dreef. Vergrooten garage per ceel Bornhovestraat 31. Uitbreiding benzine-be- waarplaats op perceel Laarstraat 30. dig ook de deuren te be zetten met draadglas. Afwijzend beschikken, wijl de politieverordening zulks verbiedt. De gewone garage-voor schriften. Verleenen onder voor waarde, dat niet meer dan 100 L. tegelijk worde op geslagen en de opslag plaats voldoet a.d. eischen bij de Veiligheidswet ge steld. De gewone garage-voor schriften. Voorstel tot een max. van 300 L. te verleenen in bussen, te bergen in een keldertje of kluisje van metselwerk of beton, ged. in den grond. Lichtopening in het dak voorzien van draadglas op ijzeren roeden en de deu ren, toegang gevende v.h. oliehok n.d. garage, brand vrij bekleeden. Ketel naar genoegen van de Directie G. W. te fun deeren op minstens 3 ge creosoteerde houten juk ken van 2 palen met kesp de tank op 7 atmospheer na te persen. In de vergun ning opgeno men. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 218