Bijlage S. 14 Inrichtingen Hinderwet, enz. Bijlage S. 15 Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. G. F. v. Deursen. Bouw van een villa op een perceel a. d. Deven- terweg. Geen bezwaar. Firma Brinkmann en Niemeijer. Firma H. D. Burgers Firma Nauta 6Co. A. J. Schut M. Hiemstra. Regenten St. Wal- burgis-ziekenhuis. Firma J. de Beus 6 Zoon. Plaatsing lintzaagmachine met 4 P K. in perceel Reinmakershoek 6. Uitbreiding papierwaren- fabriek Coenensparkstr. 13 Verplaatsing 4 persen en bijplaatsing van 2 persen in perceel Markt 100. Oprichten lompenbewaar plaats in perceel Marsch- weg, kad. Sectie A No. 617. Plaatsing eener electro motor van 4 P.K. ter aandrijving van 2 vleesch- machines in perceel Laar straat 61. Plaatsing van een 4 P.K. electromotor met personen lift in perceel Martinet- singel 1. Bijplaatsing van 3 electro- motoren, resp. van 1, >/2 en Vz P-K. in de werk plaats Vaaltstraat 8 en 10. Geen bezwaar. Alsvoren. Alsvoren. Geen open vuur te ge bruiken aanbrengen van rookverbod geen auto in te plaatsen, noch benzine er te bewaren. In de vergun ning opgeno men. Geen bezwaar. Alsvoren. Alsvoren. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge- geven gevolg. N.V. H. J. Ree- sink Co. N.V. Handels maatschappij S. Levison. N.V. tot Expl. v.h. koelhuis „De Landbouw". Provisoren v. h. Oude en Nieuwe Gasthuis. N.V. H. J. Ree- sink en Co. A. Meerstadt. J. H. Kelderman. N.V. H. J. Ree- sink en Co. Dezelfde. Plaatsing torenkraan met 3 electromotoren resp. van 20, 13 en 5 P.K. in het talud v. d. Noorderhaven. Oprichting lompenbewaar plaats in perceel Haven straat 43. Plaatsing 4 stuks 2-cylin- der verticale ammoniak- compressoren. Bijplaatsing en verplaat sing van electromotoren en machines in perceel Gasthuisstraat 18. Aanbrengen electr. hijsch- installatie in perceel Ha venstraat. Plaatsing electromotor in timmerwerkplaats Lange Hofstraat 9. Plaatsing heetwateroven in perceel Turfstraat 4. Inrichting buispost-inrich- ting. Aanbrengen olietank in gemeentegrond a.d. Noor derhaven. Geen bezwaar. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. Alsvoren. De tank uitwendig tegen roest beschermen en de ketel zoover ingraven dat zich boven den bovenkant ten minste 50 c.M. grond bevindt. In de vergun ning opgeno men.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 217