Bijlage S. 12 Door Burgemeester en Wethouders werden in handen van den Brandraad om advies gesteld de volgende verzoek schriften ingevolge Bouwverordening, Hinderwet, enz.: Bijlage S. 13 Bouw- en Woningtoezicht. Gebouwen, enz. Bevindin9en met zoo roodig daaraan gegeven gevolgen. T Den houten boezembalk te doen ver- vangen door een ijzeren balk en het behangselpapier en linnen verder van de kachel te doen. verwijderen. Hieraan voldaan. Bezocht werden 107 hooiopslagplaatsen. Brandgevaar was niet te duchten. Te dicht opgestapeld hooi bij schoor- steenen werd op last verwijderd. Perceel Laarstraat 111. Hooibroei. Naam v. d. verzoeker. Bestuur van het St.Walburgis-zie- kenhuis. Omschrijving. D. Bosman. Bestuur v/d Coöp. Groenten- en Fruitveiling. A. Wessels. H. v. Laar. W. Flink. Directie Nederl. Spoorwegen Bouwen liftschacht, een ruimte voor portaal en een laboratorium in per ceel Martinetsingel 1. Bouwen woonhuis met garage op een perceel a.d. Deventerweg. Bouwen veilingsgebouw met bovenwoning aan de Pollaan. Bouwen schuurtje op per ceel Lunettestraat 34. Bouwen garage op perceel Baankstraat 1. Bouwen woning met ga rage op perceel hoek Rembrandstr. Warnsv.w. Bouw van een nieuwe locomotievenloods met 3 bijgebouwen op het Sta tionsemplacement. Avdies van den Brandraad. De deuren, toegang ge vende tot de lift, worden voorzien van een auto matische opening en slui ting en gemaakt van of be kleed met onbrandbaar materiaal. De wanden der garage, zoomede het dak en de vloer te maken van on brandbaar materiaal en aanbrengen van tegen overelkaar liggende lucht roosters. Geen bezwaar. Indien een fornuis in het schuurtje geplaatst wordt, dan de wanden, waar tegen het komt te staan, brandvrij te bekleeden. Aanbrengen van lucht roosters. Wanden, dak en vloer van onbrandbaar materiaal en aanbrengen van de noodige luchtroosters. Het aan het advies ge- geven gevolg. In de vergun ning opgeno men. Als voren. Geen bezwaar. In de vergun ning opgeno men. Als voren. Alsvoren.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 216