Bijlage S. 4 Tot brandmeester werd benoemd B. G. Landeweert Jr. j de afd. mechanische Overigens kwamen in het korps brandmeesters geen mutatiën voor. In het korps manschappen kwam de volgende mu tatie voor Op verzoek is door Burgemeester en Wethouders met ingang van 19 Juni 1931 eervol ontslag verleend aan Fr. Vos als motordrijver onder dankbetuiging voor de ge durende 40 jaren aan de brandweer bewezen diensten. In verband met dit jubileum werd ten kantore van den Hoofd post eene buitengewone vergadering belegd van brand meesters, geüniformeerde brandwachts en genoodigden ten einde den jubilaris te huldigen onder aanbieding van onderscheidingen vanwege de Kon. Ned. Brand- weervereeniging. De Commandant reikte deze onder scheidingen met eene hartelijke toespraak uit. Op die feestvergadering werd ook door andere personen ge sproken. Naast de offlcieele onderscheidingen werd den jubilaris bovendien een stoffelijk blijk van waardeering aangeboden. De hoofdleiding van het geheele korps berustte in handen van den Commandant en den Onder-Commandant. Bijlage S. 5 Verder was het korps ingedeeld als volgt a. aan den Hoofdpost3 vaste brandwachts b. aan de automobielspuit met motorspuiten, de af- deeling „mechanische ladder" en de slangenwagens naar den toestand op 31 December 1931 Namen. Ingedeeld bij Met ingang van Reden der ontslagaan vrage. A. Broere slangenwagen 7 1 Maart 1931 geen interesse F. G. Remmelink de automobielspuit 1 id. G. Uiterwijk de afd. mechanische ladder slangenwagen 8 1 id. J. L. Bakker 1 Sept. Vertrokken naar Eefde. ladder 1 Aug. 1931 J Afdeelingen. T3 cj 5 to Cv tj *-■ rtl <0 B a Cu ra cu Opmerkingen. Automobielspuit en motor spuiten Mechanische ladder met reddingsmateriëel STAD. Slangenwagen 1 Raadhuissteeg 4 Slangenwagen 2, Gr. Ottosingel 2 Slangenwagen 3. Paardenwal 5 Slagenwagen 4, Nieuwstad 67 Slangenwagen 5, Broederenkerkpl. 11 Slangenwagen 6, Havenstraat Slangenwagen 7, Politie-bureau Slangenwagen 8, Polititepost Dev. weg Slangenwagen 9, Zerboldstraat HOVEN. Spuiten Kanonsdijk 9 11 12 3 60 De brandmeesters zijn allen voorzien van een uniformpet, de meesten hunner van een leeren uniformjas en enkele hunner bo vendien van een helm. De leden van den Brandraad zijn voor zien van een volledig uniform. Er wordt naar ge streefd ook den brandmeesters een volledig uniform te verstrekken.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 212