Bijlage N, 4 Aanneming van los personeel was voor sneeuwruimen slechts één dag gewenscht. De kosten vallende op de uitvoering van de bepalingen van het werkliedenreglement hebben bedragen voor 483 genoten verlofdagen f 2903.80 39 dagen wegens ongevallen 231.93 208 ziekte 1252.48 12 verlof wegens familie omstandigheden 107.80 aan vergoeding voor gebruik van eigen gereedschap 17 Totaal f 4513.01 Besprekingen de belangen van den dienst betreffende of van het personeel, werden meerdere malen gehouden. Straffen behoefden niet te worden opgelegd. De inhoud van de op het beltterrein aanwezige ver- bandkist werd op tijd aangevuld. Een eerste verband kon steeds door daarvoor geoefend personeel worden gelegd. Overzicht van verzuim- en verlofdagen. Bijlage N. 5 Kleeding. De navolgende kleedingstukken werden aan het per soneel uitgereikt 7 manchester jassen, 74 blauwe pakken, 82 slooven en 35 zomerpetten. Inrichtingen. De diverse gebouwen en terreinen werden naar behooren onderhouden, waartoe ook het noodzakelijk teren en verven van het houtwerk behoort. Belangrijke herstellingen hadden niet plaats. Van rattenplaag werd weinig meer vernomen. Materieel. Het rollend materieel verkeert in goeden toestand. Ook dit jaar werd een gedeelte van de tonnen- en van de aschwagens aan een grondige herstelling onderworpen. De levering van 200 stuks gegalvaniseerd ijzeren privaat- tonnen en van 50 bijbehoorende deksels werd opgedragen aan den heer D. Stolp voor f 1048.46, terwijl 100 tonnen en 100 deksels werden gegund aan de firma L. L. Dullaert Co. voor f 675. beide leveringen na gehouden inschrijving. Bespanningen. Het paard No. 5 kon den zwaren dienst bij de reiniging niet meemaken. Dit paard werd geruild met een paard van den sleeper Hendriks, met bijbetaling van f 350. Thans zijn de volgende paarden bij dezen dienst werkzaam Naam. Aantal dagen verzuim wegens ziekte j ongeval E. J. Arends A. Welmers J. W. Derks J. H. Broer G. J. Addink J. Siebers G. H. Derks C. v. Heerde G. J. Broer G. Olthuis H. H. Meppelink W. v. d. Schouw T. Veldhuizen J. Hüsken B. Greven J. W. Hoevers M. Bouman

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 190