1 21^ Bijlage L. 48 van Mei kon deze weer ingebruik worden gesteld. In totaal werd gedurende 3615 uur en 10 minuten naar de stad gepompt, terwijl de fïlterpompen gedurende 3477 uur in bedrijf waren. Het grootste aantal uren, dat naar de stad werd gepompt bedroeg 15 uur. het kleinste 6 uur. Storing in de electriciteitslevering kwam dit jaar slechts éénmaal voor op 30 November, gedurende één uur. Aangezien in het reservoir voldoende water voor radig was, had geen storing in de waterlevering plaats. Filters en bronnen» 45 maal werd een voorfilter schoongemaakt, terwijl voor de eerste maal sinds de ingebruikname op 18 September 1926 de nafilters werden schoongemaakt. In totaal werd voor het spoelen hiervan gebruikt 11270 M3. water. Bij een opbrengst van 160 M3. per uur konden de bronnen nog steeds voldoende water opleveren. Uit breiding was dit jaar dus nog niet noodig. Terrein. Het in orde houden van het terrein werd aanbesteed, en werd dit goed onderhouden. Watertorens. Beide verkeeren in goeden staat en had daaraan het gewone onderhoud plaats. Van den ouden watertoren zal het buitenverfwerk vernieuwd moeten worden. De waterstandsaanwijzer werkte goed. In den nacht van 9 op 10 Juni was de loodring uit de sok van de voetbocht van de standpijp in den Bijlage L. 49 nieuwen toren losgewerkt, waardoor het reservoir leeg liep. Het water verzamelde zich eerst beneden in den toren tot een hoogte van ongeveer l1^ M„ waarna het een uitweg zocht door een der bogen onder het muurwerk, zoodat veel grond weggespoeld werd. On middellijk werd met het herstel begonnen, gedurende welken tijd direct op het buizennet werd gepompt, zoodat om 12 uur het gebrek verholpen was. Storing in de waterlevering had niet plaats. Buizennet, brandkranen en afsluiters. Deze verkeeren in goeden staat. Lekken van be- teekenis kwamen niet voor. Gelegd werden in den Marschweg tusschen de Dreef en de brug, in verband met het wijzigen van dien weg 122 M. 6" inplaats van 4" in de Lievenheersteeg 61 M. 4" in den Gasthuiskamp 77 M. 4" in den Molenweg 285 M. 4" in de Vijfmorgenstraat en den weg naar het Isr. Kerkhof450 M. 12" ter vervanging van de 8" leiding in de weide, ongeveer 280 M. lang. in EefdeBoedelhofdijk 554 M. 4" Weg naar Laren 420 M. 4" in Warnsveld Boonendaalsche weg 40 M. 4" In verband met het vernieuwen van het wegdek werden in enkele straten de aansluitingen nagezien en zoonoodig hersteld. Bijgeplaatst werden 1 brandkraan in de Coenensparkstraat

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 164