Bijlage J. 2 te Vorden, L. W. Talens te Arnhem, T. J. Tjallingii te Apeldoorn, D. J. Wesselink te Warnsveld, G. M. J. Wijers te Bronkhorst, R. W. Wijers te Voorst en M. van Zeijts te Eefde. Voorwaardelijk bevorderd werden H. P. Alderkamp te Werven en B, Folkerts te Hoenderloo. Niet bevorderd werd één leerling. Het mondelinge eindexamen had plaats op 5 April. Door den Inspecteur van den landbouw werd een diploma uitgereikt aan de volgende leerlingen J. G. Arfman te Vorden, N. A. Becht te Arnhem, H. J. Brouwer te Dieren, B. Brummelman te Harfsen, P. T. Derksen te Angerlo, J. Dogger te Vaassen, J. Eijerkamp te Laren, H. Garritsen te Steenderen, H. de Haas te Groningen, J. B. Hamer te Beekbergen, J. B. Harmsen te Leesten, A. Haijtink te Zwiep, G. J. te Hennepe te Eerbeek, G. W. Huetink te Angerlo, D. Miedzyrzecki te Lodz (Polen), P. Nengerman te Warnsveld, H. W. Nieuwenhuis te Wilp, E. Poterman te Almen, M. J. Rosenboom te Beekbergen, D. W. Sienhorst te Zelhem, H. W. Stoelhorst te Deventer en W. Willemsen te Wilp. Van de ouders der leerlingen der eerste klasse waren Bijlage J. 3 16 landbouwer, 1 tuinbaas, 1 rentmeester, 1 kleermaker, 1 Oud-Zendeling, 1 Chef afdeeling Visscherij, 1 rijksont vanger en 2 zonder beroep. Van de 22 geslaagden gaan 16 terug naar het bedrijf van hun ouders, 4 naar den cursus van de Ned. Heide maatschappij en 2 naar Palestina. Met de leerlingen der tweede klasse werd een bezoek gebracht aan de Coöp. Fruit-, Groenten- en Bloemen veiling alhier, aan het pluimveebedrijf van den heer H. Gar sen te Warnsveld, aan de Coöperatieve Zuivelfabriek te Eefde, aan de Proefboerderij en Proef- mesterij te Haarlo, aan de Proefmesterij voor varkens te Zelhem, aan het Proefstation voor Veevoederonderzoek, het Instituut voor Landbouwwerktuigen en Gebouwen en het Instituut van den Plantenziektenkundigen Dienst te Wageningen en aan een paar landbouwbedrijven in de omgeving. De gebouwen verkeeren in een goeden staat. In het najaar zal de school 25 jaar hebben bestaan. Dit feit zal in het begin van October feestelijk worden herdacht.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 131