Bijlage I. 14 II. Ambachtsschool. Het personeel was op 31 December als volgt samen gesteld J. Kruys Voorberge, Directeur. F. Hartsuiker, Leeraar in timmeren en vakteekenen. H. J. Leferink, Tj. Bonnema, R. Renssen, H. Dijkjans, G. Rubing, Tj. Koopmans, W. Kleinbussink, J. Buys, W. Paalman, C. Versteeg, J. Strubbe, schilderen, vak- en hand- teekenen. schilderen en handteekenen. bankwerken, vakteekenen en stoomwerktuigkunde smeden-bankwerken en vakteekenen. smeden-bankwerken en vakteekenen. meubelmaken en vak teekenen. metselen en vakteekenen. electrotechniek, automon tage en vakteekenen. voortgezet lager onderwijs. D. W. Jansen Venneboer, Leeraar in voortgezet lager onderwijs. W. Balvers, Leeraar in behangen en stoffeeren. C. v. d. Abeele bakken en bijbehoorende vakken. A. Dekker, Concierge. Het personeel werd in 1931 uitgebreid met den leeraar D. W. Jansen Venneboer, die op 15 April in functie trad. Op het einde van Maart werd aan de leerlingen. Bijlage I. 15 die den volledigen cursus met goed gevolg hadden afgeloopen, het diploma uitgereikt. Het waren de leerlingen van de afdeeling timmeren: G. R. van Beek, G. Brester, Chr. Everhard, J. A. M. Greuters, B. J. Groothuis, H. Groot Roesink, H. J. Groot Wassink, E. Hazewinkel, G. Holtslag, G. Kla- renbeek, H. Knol, G. M. Meulenbrugge, A. Schoonman, H. Wesselink, H. Zweverink. Totaal 15. Van de afdeeling smeden: J. H. van Ark, J. H. Heuvel, L. A. Holtes, D. Kappert, W. Kemmink, J. Oostindien, P. J. Sanders, H. Zelle, E. Bobbink, W. Garssen, G. Harkink, W. L. van Heerde, J. A. v. d. Heuvel, B. Jansen, H. J. Reukers, J. A. Scheuter, W. Smeenk, H. A. Soeters, J Sukkel, A. Westerholt. Totaal 20. Van de afdeeling meubelmaken W. A. Coenders, H. J, Koerselman, A. Voortman, W. Wilbrink. Totaal 4. Van de afdeeling schilderen: A. J. Alberts, M. A. Bennink, G. Brekveld, C. W. E. Bleumink, W. Stam, B. Theunissen, W. v. d. Made, J. Wenneker. Totaal 8. Van de afdeeling metselen: W. Bleumink, H. M. Bosman, W. Jurriens, G. W. Kappert, G. H. Lubberts, G. Poterman, G. Schut. Totaal 7. Van de afdeeling electriciens: Th. J. Nab, M. Pardijs. Totaal 2. Van de afdeeling automonteurs: J. W. Jansen, J. H. M. Lucassen, J. H. Olthof, F. G. Volkers. Totaal 4. In het geheel zijn dus 60 leerlingen met een getuigschrift vertrokken.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 125