Bijlage I. 4 Mevr. C. Wentholtde Ranitz. G. L. Maaldrink. A. Stijntjes. H. Koerselman. Wegens overplaatsing naar Amsterdam moest de heer G. J. Stoop als Secretaris bedanken. Een woord van dank dient te worden gezegd voor de bijzonder prettige wijze, waarop de heer Stoop zijn bestuurs functie vervulde. Als nieuwe Secretaris werd de heer J. Kortenoever verkozen. I. Vakschool voor Meisjes. Gedurende dit jaar waren aan de school werkzaam van 1 Jan.Al Dec. Mej. A. C. Simmermans, Directrice. Mej. I. M. v. d. Worp, Adj.-Directrice en leerares koken en voedingsleer. Leerares teekenen, kunstge schiedenis, costuumkunde. Leerares patroonteekenen, costuumnaaien. Leerares idem. Leerares patroonteekenen, linnennaaien. Leerares fraaie handwerken. Leerares nuttige en fraaie handwerken. Leerares nuttige handwerken en linnennaaien. Leerares huishoudkunde en waschbehandeling. Mej. J. J. Kroeze, Mej. C. E, Kempf, Mej. Chr. Nipius, Mej. W. L. J. Tacke, Mej. W. Mulder, Mej. D. Wahl, Mej. A. Mentink, Mej. A. Bogtstra, Bijlage I. 5 Mej. D. Meijer, Leerares algemeen vormend onderwijs. Mej. J. Klaassen, Leerares kinderverzorging en opvoeding. De heer Dr. J. Blok, Leeraar hygiëne. De heer W. F. v. Raaij, Leeraar scheikunde en admi nistratie. Van 1 Jan.1 Sept. Mej. S. M. v. d. Kop, Leerares koken en voedings leer. Mej. A. Plas, Leerares idem. Mej, K. Westra, Leerares huishoudkunde en waschbehandeling. Mej. A. M. L. J. Korteling, Leerares huishoudkunde en waschbehandeling. Mevr. N. Rövekamp Peters, Leerares algemeen vor mend onderwijs. Van 1 Jan.—1 April. Mej. H. Bartelink, Leerares koken en voedings leer. Van 1 April31 Dec. Mej. W. Kleiterp, Leerares koken en voedings leer. Van 1 Mei31 Dec. Mej. J. C. Kuiper, Leerares algemeen vormend onderwijs. Vanaf 1 Sept. Mej. C. E. Visser, Leerares huishoudkunde en waschbehandeling. Mej. A. A. Doornik, Leerares idem. Mej. G. Ie Nobel, Leerares koken en voedings leer. Mej. M. Hupkes, Leerares idem.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 120