Bijlage E. 12 bevordering leerlingen. 1 ouderavond, onderwerp Moeilijkheden bij de op voeding. School in de Hoven 2. OnderwerpLeermiddelenaan- vrage, bespreking schoolreisje. 1 ouder avond. Bespreking schoolfeest. Chr. school Leeuweriklaan 2. Onderwerp Klasse-split- splitsing, rapport, vaststelling overgang. R.K. jongensschool 3. Bespreking interne kwesties, regeling voor overgang, enz. Vervolgonderwijs. Aan twee scholen wordt vervolgonderwijs gegeven aan school H en de school in de Hoven. Pogingen zijn echter in bewerking om het vervolgonderwijs, zij het ook iets anders ingericht, meer algemeen ingang te doen vinden. Het onderwijs wordt gegeven in Rekenen, Ned. Taal, Aardrijkskunde, Lezen, Natuurkunde voor jongens en Handwerken voor meisjes. Het wordt gevolgd door 22 leerlingen. Het onderwijs wordt gegeven van 1 Oct. tot 1 April. Bijlage E. 13 Godsdienst-onderwijs aan de scholen gegeven, wordt bezocht door Naam der School. Aantal Leerlingen. School A B D E F G H School in de Hoven Chr. School L.O. en U.L.O. L.O. Dav. Evekinkstr. School Leeuweriklaan R.K. Jongensschool R.K. Meisjesschool 29 32 29 120 15 26 25 20 19 door allen De Commissie van Toezicht hield ook in 1931 ge regeld hare vergaderingen. In spoedeischende gevallen werd door het dag. bestuur beslist. Op verzoek van Burgemeester en Wethouders bracht zij wederom ver schillende adviezen uit. Een schrijven van de Inspectie van het L. O., inzake het handwerk-onderwijs waarin wordt medegedeeld, dat dit ook tot onze Commissie behoort. C

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 110